fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

Відділення комп’ютерних технологій здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

галузь знань «Інформаційні технології»

спеціальність «Комп'ютерна інженерія»

спеціальність «Комп'ютерні науки»

 

Завідувач відділенням - Колосов Володимир РомановичКолосов

 До складу відділення комп'ютерних технологій входять:

Циклова комісія інформаційно-комп’ютерної підготовки

Голова комісії – Павліш Любов Михайлівна

У складі комісії працюють:

Викладачі з науковим ступенем кандидата наук - Ващинський Віталій Михайлович, Костюк Іван Васильович.

Викладач з педагогічним званням «викладач-методист» - Дерев'янченко Юрій Григорович

Викладач з педагогічним званням «старший викладач» - Барахтян Олена Іванівна, Павліш Любов Михайлівна

Викладачі: Грабовенська Любов Володимирівна, Казимира Ірина Ярославівна, Капарник Наталія Ярославівна, Климкович Тамара Анатоліївна, Ковтонюк Ольга Григорівна, Колосов Володимир Романович, Мандзевич Тарас Дмитрович, Матвійків Світлана Володимирівна, Мельник Богдан Володимирович, Почтарук Микола Миколайович, Сидорчук Юрій Ігорович, Синюк Сергій Романович, Сявавко Ігор Євгенович, Федина Тетяна Володимирівна, Хамець Мар'яна Йосипівна, Чепак Андрій Іванович

 


ЦК11

-циклова комісія математико-природничих дисциплін

Голова комісії – Романко Світлана Миколаївна

Викладач з педагогічним званням «викладач-методист» – Сташків Наталія Вікторівна, Штаюра Сесілія Мирославівна

Викладач з педагогічним званням «старший викладач» – Білінська Валентина Львівна, Драбік Наталія Василівна, Гембара Ганна Антонівна, Романко Світлана Миколаївна, Жарковська Ольга Романівна, Макух Тетяна Володимирівна, Микитин Ольга Миколаївна

Викладачі: Бідник Тарас Іванович, Боценюк Мар'яна Юріївна, Бучин Марія Миколаївна, Гапаляк Зіновій Іванович, Дончура Надія Євгенівна, Корнілова Олена Сергіївна,  Станішовський Станіслав Романович, Талатура Володимир Васильович, Швед Олена Стефанівна

 

Циклова комісія математико-природничих дисциплін

Секція Фізичного виховання:

Викладачі з педагогічним званням «викладач-методист»: Боровик Юрій Іванович, Леськів Володимир Володимирович, 

Викладачі: Николів Тарас Йосипович, Семенюк Віра Володимирівна,  Трухан Володимир Володимирович, Трухан Тарас Володимирович, Світлик Василь Володимирович

 Секція фізичного виховання 1

галузь знань «Інформаційні технології»

спеціальність «Комп'ютерні науки»

Сфера діяльності випускника пов'язана із створенням, налагодженням та обслуговуванням програмного забезпечення інформаційних управляючих систем і технологій, інтелектуальних систем прийняття рішень, систем автоматизованого проектування.

Можливі місця працевлаштування випускника: організації, що надають послуги з розробки, контролю якості та підтримки інформаційних систем; організації, що надають послуги з розробки програмного забезпечення; ІТ-служби підприємств та організацій різних галузей та форм власності, зокрема фінансові та банківські установи, державні установи та служби, промислові підприємства, підприємства зв'язку тощо.

Початкові посади молодшого спеціаліста: технік-програміст; технік обчислювального (інформаційно-обчислювального) центру; молодший спеціаліст з налагодження та обслуговування програмного забезпечення.

         спеціальність «Комп'ютерна інженерія»

Сфера діяльності випускника пов'язана з обслуговуванням та ремонтом засобів обчислювальної техніки та периферійних пристроїв; вибором та обслуговуванням електронних засобів збору та обробки інформації, створенням, використанням та обслуговуванням локальних і корпоративних мереж; роботою з ресурсами глобальних мереж; розробкою та обслуговуванням баз даних; налагодженням та обслуговуванням програмного забезпечення; розробкою програмного забезпечення.

Можливі місця працевлаштування випускника: ІТ-організації та ІТ-служби підприємств та організацій різних галузей та форм власності, зокрема: організації сервісного обслуговування електронних засобів; фінансові та банківські установи; державні установи та служби; промислові підприємства; підприємства зв'язку; підприємства побутової сфери тощо.

Початкові посади молодшого спеціаліста: технік-програміст; адміністратор локальних та корпоративних мереж; технік з експлуатації комп'ютерних систем та мереж; технік обчислювального (інформаційно-обчислювального) центру; технік з обслуговування та ремонту комп'ютерної та офісної техніки; технік в галузі електроніки та телекомунікацій; технік з монтажу електронного устаткування; технік з монтажу комп'ютерного обладнання; молодший спеціаліст з налагодження та обслуговування програмного забезпечення.

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2