fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кфаліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання:3,5 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

З 22 по 25 квітня 2014 року в коледжі проводився тиждень комп’ютерних дисциплін.

Тиждень комп’ютерних дисциплін

В рамках проведення тижня відбулися різноманітні заходи:

Брейн-ринг з інформаційних технологій

Переможці:

  • I місце група КСМ-11
  • II місце група КСМ-41
  • III місце група КСМ-31

Командний конкурс на складання ПК

Переможці:

  • I місце команда студентів групи КСМ 32:Павлюк Володимир, Огуля Даніїл, Токар Мар?яна; та команда студентів групи КСМ-31: Шагала Василь, Крук Ярослав.

 

Тиждень комп’ютерних дисциплін

Конкурс швидкого набору текстів

Переможці:

  • I місце Венгер Ярослав (група КСМ-13)
  • II місце Савельєв Олександр (група КСМ-13)
  • III місце Сукач Тарас (група КСМ-11)

 

Тиждень комп’ютерних дисциплін

Олімпіада з офісних технологій

Переможці:

  • I місце Лазунда Мар’ян (група КСМ-31)
  • II місце Мельник Тарас (група КСМ-31)
  • III місце Калина Михайло (група КСМ-32)

 

Тиждень комп’ютерних дисциплін

Конкурс колажу з комп’ютерної графіки «Моя мрія»

Переможці:

  • I місце Руснак Христина (група КСМ-22) та Стойко Назар (група КСМ-22)

Футбольний турнір серед академічних груп відділення комп’ютерних технологій

Переможці:

  • I місце група КСМ-31
  • II місце група КСМ-42
  • III місце група КСМ-12

Вітаємо переможців та очікуємо нових перемог наступного року!  

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2