fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кфаліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання:3,5 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

З 3 по 7 квітня 2017 року в коледжі проводився тиждень комп’ютерних дисциплін

В рамках проведення тижня відбулися різноманітні заходи:

Брейн-ринг з інформаційних технологій

Переможці:

I місце – група ПСМ-31

II місце – група КН-11

III місце – група КСМ-21        

 

 Photo komp1

Командний конкурс на складання ПК

Переможці:

I місце – команда студентів групи КСМ-41: Вайда Н.М., Суль І.В.

II місце – команда студентів групи КІ-12: Калинович С.Р., Небор В.А., Цогла В.Я.

III місце – команда студентів групи ПСМ-31: Косогор І.В., Абдурахманов А.А.

 

Конкурс швидкого набору текстів

Переможці:

I місце Улян Д.І. (група КІ-13)

II місце Льода М.Р.(група КСМ-21)

III місце Гавриляк О.В. (КІ-13), Стрельцов О.Л. (група КСМ-33)

 

Чемпіонат з швидкубінгу

Переможці:

I місце Курбатова О.В. (група 11-ДЗІМ-31)

II місце П’ятницький А.А. (група КСМ-41)

III місце Бербека О.В. (група ПР-12)    

 

kubik koll

 

 

Футбольний турнір серед академічних груп відділення комп’ютерних технологій

Переможці:

I місце – група КСМ-42

II місце – група КСМ-31

III місце – група КСМ-32               

 

photo komp 3

 Квест з інформаційних технологій

Переможці серед 1-2 курсів:

I місце Підгурська І.Р., Ребенчак Є.Б., Скарбек Ю.Ю. (група ПСМ-21)

II місце Небор В.А., Калинович С.Р., Ковалишин В.Р. (група КІ-12)

III місце Федик Т-І.І., Журавель Б.Я., Грицишин О.С. (група КІ-11)

 

Переможці серед 3-4 курсів:

I місце Бобко О.О., Семків О.Т., Медвідь І.Р. (група КСМ-32)

II місце Кравець Ю.М., Білецький Н.Б., Рісна Г.А. ( група КСМ-33)

III місце Скіп І.Р., Максимів Н.Р. (група КСМ-42)

  

Вітаємо переможців та очікуємо нових перемог!

НУ Львівська політехніка

Міністерство освіти і науки України

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти