fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально
Ми свято шануємо традиції,
Творимо сьогодення…

 З нагоди ювілею, 24 листопада у нас відбулася урочиста академія.

1

Із вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Костюк Іван Васильович:

2

«Ювілей – це спроба заглянути в минуле, проаналізувати пройдений шлях та спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід.

До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь викладачів і співробітників. Це був нелегкий шлях пошуків, утвердження своїх принципів, звершень, зростання і примноження здобутків. І сьогодні добра нагода висловити віншування, звернутися до вершителів історії закладу, сказати добрі слова про колектив працівників та студентів.

За роки існування неодноразово змінювалася назва навчального закладу, його територіальне розміщення, змінювалися керівники, але залишалося незмінним прагнення до вдосконалення, досягнення нових висот. Історичний шлях становлення закладу освіти уквітчаний доброю славою не лише в західному регіоні, але на теренах всього тодішнього Радянського Союзу. В значній мірі, ця слава обумовлена непересічними досягненнями, успіхами випускників, які своєю трудовою діяльністю високо піднесли честь рідної альма-матер. Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустив коледж і ми надіємось, що кожен випускник із вдячністю і теплом у серці згадує час навчання в ньому.

Давні традиції і активне сьогодення, пам'ять про минуле і амбітні плани на майбутнє – все це об’єднує сьогодні колектив коледжу. А 70-річний ювілей вселяє гордість за славну історію закладу та надихає на подальший творчий пошук.

Бажаю колективу коледжу, щоб підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я і серце сповнене любові та добра. Прийміть щиру вдячність за добросовісне служіння обраній справі.

Бажаю випускникам минулих років успіхів у розбудові української держави, а сьогоднішнім студентам – цілеспрямованості та натхнення в досягненні поставленої мети, пишатися історією свого навчального закладу та примножувати його здобутки.

Бажаю всім Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.

Успіхів вам!

3

Привітав колектив коледжу з ювілеєм проректор із науково-педагогічної роботи Львівської політехніки, кандидат технічних наук, доцент Роман Орестович Корж, який зачитав пам’ятний адрес від імені ректора Університету, доктора технічних наук, професора Юрія Ярославовича Бобала:

«Створений у далекому повоєнному 1947 році, ваш навчальний заклад пройшов славний історичний шлях як визнаний духовний і професійно-освітній осередок Галичини. Започаткувавши свою біографію із Львівського електромеханічного технікуму, який згодом був перейменований у технікум радіоелектроніки, коледж нині перетворився у справжню кузню кадрів висококваліфікованих фахівців із права, економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, туризму, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, комп’ютерної інженерії та дизайну.

Кілька років тому Технологічний коледж органічно ввійшов як відокремлений структурний підрозділ до складу Національного університету «Львівська політехніка», посівши помітне місце у ступеневій фаховій освіті. Це дало змогу докорінно підвищити якість підготовки інженерно-технічних працівників середньої ланки щодо оволодіння ними сучасними теоретичними знаннями і практичними навичками, суттєво зміцнити матеріально-технічну базу».

 

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Львова Андрій Садовий:

«Технікум радіоелектроніки, який я колись закінчував, зараз влився в цю велику сім’ю. Це ще одна велика особливість. Бажаю, щоб всі ці реформи, які зараз тривають в нашій країні, дали можливість вам почувати себе гідно, бути хорошими у донесенні до учнів нових знань, нової інформації, щоб ви мали хорошу заробітну платню, щоб ви відчували себе гідно і комфортно. Вітаю вас з ювілеєм, щоб у ваших сім’ях була гармонія».

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у навчання і виховання молоді й професійну підготовку спеціалістів та з нагоди 70-річчя відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» подяками Львівської міської ради нагороджено:

4

Куцелу Олександру Михайлівну – викладача української мови та літератури вищої категорії,  працює в навчальному закладі з 1968 року;

5

Дерев’янченка Юрія Григоровича – викладача комп’ютерних дисциплін вищої категорії, викладача-методиста, працює в навчальному закладі з 1970 року;

6

Леськіва Володимира Володимировича – керівника фізичного виховання,  викладача фізичного виховання вищої категорії, викладача-методиста, працює в навчальному закладі з 1983 року.

7

Дипломом відзначено колектив відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

8

Вітали нас також заступник голови Ради директорів вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, директор Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка», кандидат філософських наук – Михайло Григорович Брегін та методист Ради директорів вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Львівської області – Ірина Володимирівна Тарасюк.

9

На пам'ятній події були присутні високошановані гості, що завітали до коледжу розділити радість свята.

Директори коледжів Національного університету «Львівська політехніка»:

техніко-економічного коледжу – Людмила Володимирівна Іванець,
технічного коледжу – Ганна Олексіївна Шемелюк,
Львівський автомобільно-дорожній коледж – Михайло Григорович Брегін,
Золочівського коледжу – Ярослав Євгенович Жулин,
Хмельницького політехнічного коледжу – Вадим Володимирович Овчарук.

Своєю творчістю присутніх привітали:

10

багаторазові переможці Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних фольклорних фестивалів та конкурсів Народний вокально-фольклорний ансамбль «Дивоструни»,

11

багаторазові переможці та призери міжнародних та національних турнірів з бальних танців Христина та Максим Хлян,

фіналісти 8 сезону «Україна має таланти» – дует «Дюлайт» та гумористичний дует «Пан Дзюньо і пані Мірця».

 

Про ювілей коледжу:

На сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/news/society/education/244067-mer-lvova-pryvitav-tekhnolohichnyi-koledzh-nu-lvivska-politekhnika-z-70-richchiam

На сайті Національного університету «Львівська політехніка»: http://www.lp.edu.ua/news/2017/sviy-70-richnyy-yuviley-tehnologichnyy-koledzh-vidznachyv-pid-krylom-lvivskoyi-politehniky

Історія у фото та відео: https://www.youtube.com/watch?v=UyHBSgAQ25I&feature=youtu.be

 Тож хай відомими постатями, гарними здобутками, новими традиціями наповнюється історичний шлях коледжу!

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2