fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

З 11 березня по 16 березня 2019 року в коледжі проходив Тиждень економіки та підприємництва.

В рамках тижня проводилися такі заходи:

11 березня

1 small

Мотиваційна бесіда з Мариною Телещук (Bussines developer, Char Studio), яка охоче поділилася зі студентами своїми інсайтами за 10 років кар’єри:

- знайте свої цілі, мрії та чого ви хочете досягнути в майбутньому;

- будьте володарами свого часу, вивчайте та використовуйте інструменти персональної ефективності;

- управляйте своїми коштами та вчіться заощаджувати;

- дійте і забудьте про слова «це не можливо», «я не знаю»;

- пробуйте нове та не бійтесь невдач, бо всі невдачі – це уроки та досвід;

- навчайтесь кожної миті – з книг, подорожей, від людей;

- бережіть здоров’я!

2 small

Викладач Комар І.О. провела з групою ПСМ-41 інтерактивне заняття на тему: «Канбан як гнучкий метод програмування». Студенти дізналися як управляти розробкою програмного забезпечення з наголосом на «доставка якраз вчасно» та як уникати перевантаження членів команди. Практичні навики закріпили під час гри.

ek11

Спеціаліст Львівської торгово-промислової палати Булик Юрій Володимирович провів зі студентами тренінг «Професійна адаптація молоді на ринку» з метою грамотного підходу до пошуку місця праці, здобуття роботи, яка відповідатиме запитам студентів та допомогти сформувати своє бачення того, куди і яким чином слід рухатися далі та як досягти поставлених цілей.

12 березня

ek21

Викладачі Бойко Н.М., Мельник О.О. зі студентами групи ЕК-21 відвідали ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». Студенти ознайомились з процесом виготовлення вафель «Артек», побачили як здійснюється пакування продукції та мали можливість продегустувати продукцію фабрики.

9 small

З Софією Кульковою (HR Specialist, SoftServe Business Systems) говорили про «Зворотній зв'язок. Що це таке та з чим його «їсти»? Студенти отримали нові та структурували наявні знання про feedback, ознайомилися з правилами надання зворотнього зв’язку та за допомогою ситуаційних вправ відпрацювали отримані знання.

 

13 березня

ek31

Леся Мандзевич (бренд менеджер групи компаній Perfectial) розповідала чому саме бренд – це як ДНК для бізнесу, як створити стиль бренду, сформувати його імідж та унікальність, чому важливо постійно комунікувати та як живеться бренд-менеджерам. Леся підготувала кейси, які дозволили студентам отримати досвід вирішення реальних завдань.

ek41

Група ЕК-31 з викладачами Комар І.О. та Мельник І.В. дізнавалися причини через які одні народи стають бідними, а інші багатими. Студенти прослухали лекцію «Бідність і багатство народів», подивилися документальний фільм «Післязавтра. Багата країна», а також провели ігровий експеримент і вияснили як правильно розпоряджатися ресурсами.

 

14 березня

ek51

Викладачами Петришин Г.І., Бойко Н.М., Мельник О.О., Крет І.О. організовано та проведено засідання круглого столу за участю викладачів, випускників коледжу та роботодавців на тему: «Проблеми та ціннісні орієнтації на ринку праці» з метою створення платформи для співпраці між підприємницьким сектором і освітою. Гостями заходу були представники компаній: «Епіцентр», ТОВ «Сільпо-Фуд», АТ «Кредобанк», ТОВ «Нова пошта», ТОВ «РСП «Шувар».

Було обговорено питання: підготовка фахівців за спеціальностями «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; адаптація навчальних планів до вимог часу та економічної необхідності; реформування фахової освіти; розвиток місцевого ринку праці; сучасні запити роботодавців; розрив в очікуваннях роботодавців та випускників.

Також представники компаній ознайомили студентів-випускників з можливостями проходження практики, програмами стажування, актуальними пропозиціями працевлаштування після закінчення коледжу.

У ході круглого столу сформовано механізм подальшої співпраці роботодавців та коледжу.

 

16 березня

ek61

Студенти з викладачами Бойко Н.М., Болкун І.І., Мельник О.О. відвідали фермерське господарство «Шеврет», де ознайомилися з виробництвом козиного сиру за традиційною французькою технологію, дізналися з якими проблемами стикають власники ферми та продегустували продукцію.

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2