fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально
Дівоча краса – це весна,
Дівоча краса – це натхнення,
Дівоча краса – це ніжність.

17 квітня 2019 року в актовій залі коледжу відбулося свято краси та молодості – конкурс «МІС КОЛЕДЖУ 2019». Найяскравіша подія студентської весни зібрала студентів й викладачів, родичів та друзів учасниць.

mis11

Програма конкурсу була насичена цікавими постановками. До нас завітали гості, які дарували нам піднесений настрій та вражаючі емоції.

mis21

Першим етапом у боротьбі за титул «МІС КОЛЕДЖУ 2019» було представлення конкурсанток. Ведучі познайомили зал та журі із кожною дівчиною: Шило Катериною, Смирновською Юлією, Свистун Анастасією, Ву Таїсією То-Ван, Маркевич Надією, Комарницькою Христиною, Шуані Аєю та Кузишин Андріанною.

mis31

Наступний конкурс – ми «Дефіле», - яке допомогло журі визначити найграціознішу конкурсантку.

mis41

Досхочу намилувавшись красою наших дівчат, зал мав можливість оцінити їх з іншого ракурсу. Дівчат чекав інтелектуальний конкурс. Його критеріями були кмітливість та точність.

mis51

Конкурс талантів приємно здивував журі, розкривши здібності наших конкурсанток. Кожна з них продемонструвала світ своїх захоплень, виявивши максимум творчості та індивідуальності. Дуже цікаво було спостерігати, як дівчата відкривалися з подачею свого таланту, адже кожна з них талановита по-своєму Дівчата переконали, що кожна з них гідна почесного звання королеви.

mis61

Останнім був конкурс «Інтерв'ю». За його умовами нашим дівчатам належало відповісти на цікаве запитання, тримаючи в руках заповітний мікрофон. Оцінювали рівень ораторського мистецтва наших дівчат, оригінальність відповідей, і, звичайно ж, відсутність комплексів перед аудиторією.

mis71

Оцінювати красу досить важко, адже всі дівчата дуже гарні, а краса людини – це не тільки зовнішність. Журі оцінювали претенденток на перемогу за гармонійністю образу, умінням рухатись, вишуканістю, артистичністю, музичністю, відчуттям ритму, невимушеністю.

Членами журі були: Христина та Максим Хлян - багаторазові переможці та призери міжнародних та національних змагань з бальних танців; Книш Соломія - переможниця конкурсу «Міс Коледжу 2014», екс-учасниця продюсерського центру Наталки Карпи, багаторазова переможниця та учасниця фестивалю конкурсу «Сурми звитяги»; Підвальний Мар’ян Володимирович – заступник директора з навчальної роботи коледжу та Карбівник Олег – голова студентського самоврядування нашого коледжу.

mis81

На сторінці в Instagram за кількістю лайків визначили «Міс глядацьких симпатій». Тематикою цього конкурсу була фотографія у фантастичному стилі.

mi91

Журі вдивлялися, вслухалися та назвали переможців у відповідних номінаціях:

«Міс Коледжу 2019» та «Міс глядацьких симпатій»Кузишин Андріанна;

«Віце-міс 2019»Шуані Ая;

«Міс ніжність»Шило Катерина;

«Міс грація»Ву Таїсія То-Ван;

«Міс артистичність»Смирновська Юлія;

«Міс інтелект»Комарницька Христина;

«Міс чарівність»Маркевич Надія;

«Міс усмішка»Свистун Анастасія.

mis101

Ведучими свята були Зановяк Діана та Пристайко Володя.

36

Наші юні красуні довели, що українські дівчата надзвичайно вродливі, витончені, чарівні. Не кожна дівчина має сміливість брати участь у конкурсах краси. Адже для цього потрібно бути не лише красивою, розумною та дотепною, а й мати неабияку силу волі.

Усі конкурсантки від студентського профкому отримали букети квітів, декоративні подарунки, подарункові сертифікати в BROCАRD та Планету Кіно, сама ж «Міс коледжу 2019» отримала ще сертифікат на фотосесію від фотографа Андрія Мацкевича. Крім того, Соломія Книш подарувала дівчатам сертифікати на знижку в косметичний салон, а головній міс – додатково ще коробку косметики власного виробництва.

Організатори цього дійства – студентське самоврядування коледжу та голова первинної профспілкової організації студентів Христина Падус.

Дякуємо організаторам свята та граційним красуням

за прекрасно проведений час!

 

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2