fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

8 травня на стадіоні «Динамо» відбулися Обласні змагання з легкої атлетики серед студентів ЗВО I-II рівнів акредитації Львівської області.

Збірна команда дівчат нашого коледжу в загальному заліку здобула I місце.

У складі команди: Фесун Софія (група ЕК-31), Вила Анастасія (група ДІ-31), Довгунь Софія (група ПР -12), Левицька Уляна (група ЕК-21), Матвійчук Анастасія (група КН-31), Осташевська Ана Марія (група ДІ-21), Савчак Анна (група ДЗ-21), Савченко Анастасія (група КН-21).

atl1

В особистому заліку:

I місце – біг 400 м, біг 200 м, – Фесун Софія, біг 800 м – Савченко Анастасія.

II місце – біг 100 м: Фесун Софія, Довгунь Софія, Левицька Уляна, Савченко Анастасія; біг 400 м – Левицька Уляна.

III місце – біг 400 м – Довгунь Софія, штовхання ядра – Вила Анастасія.

3 small

Команда юнаків в загальному заліку зайняла VII місце.

В особистому заліку:

I місце – біг 400 м Пелих Павло (група КН-21),

II місце – біг 800 м Паньків Максим (група КСМ-42)

Тренер команд Семенюк Віра Володимирівна.

4 small

Головний суддя Обласних змагань з легкої атлетики – Семенюк Віра Володимирівна.

Вітаємо переможців та тренера з досягненням і бажаємо подальших перемог!

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2