fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

З 27 по 31 травня у коледжі проходив тиждень фізики та хімії з метою популяризації знань природничих дисциплін.

Всі заходи були підготовлені викладачами: Дончурою Н.Є, Макух Т.В., Сташків Н.В., Штаюрою С.М.

Ми намагались довести, що безмежні океани «Хімія» та «Фізика» – це основа добробуту кожної людини, надійні помічники у повсякденному житті, лідери науково-технічного прогресу.

Протягом тижня студенти та викладачі гарно попрацювали, дізнались багато цікавого і кожен зробив своє маленьке відкриття.

Ось як це відбувалось:

27 травня

1. Дослідження «екологічного сліду» студентів і працівників коледжу проводили студенти ПР-12 Кузик Марія та Вергун Тарас методом анкетування. Дослідження направлене на оцінку власного екологічного сліду, особистісного внеску в екологічний слід планети, а також на усвідомлення того, яка сфера життя вносить найбільший внесок у величину власного екологічного сліду. Загальний результат дослідження «Ecological Footprint» по коледжу: середній «екологічний слід» використання усіх ресурсів Землі студентів коледжу становить від 0,87 до 4,02 планет за один рік; середній екологічний слід працівників коледжу становить 1,59 – 6,09 планет. Найбільший внесок у величину власного екологічного сліду становить транспорт, харчування та енергоспоживання.

2. Дослідження «енергоефективності людини в повсякденному житті» проводили студенти ПР-12 Зварич Роксолана та Кузик Марія також методом анкетування. Показник позитивних відповідей щодо впровадження енергоефективності в повсякденному житті становить від 57% до 70%. Цікавим є те, що люди старшого віку найменше переймаються енергозбереженням, молодь виявляє байдужість, середньому поколінню бракує знань, але вони готові змінюватись найбільше. Відповідальні за захід: Сташків Н.В., Штаюра С.М.

28 травня

1. Представлення студентських дослідницьких і науково-пошукових робіт, які перемагали та брали участь в обласних конкурсах та конференціях.

колаж 1

З доповідями виступили студенти: Марія Кузик та Тарас Вергун (група ПР-12) «Екологічний слід» (керівник Сташків Н.В.); Оксана Крупник та Анастасія Савченко (група КН-21) «Космічне сміття» (керівник Штаюра С.М.); Михайло Вишнянчин та Сергій Яловий (група ПР -21) «Потяги на магнітній подушці - транспорт, здатний змінити світ» (керівники Макух Т.В., Дончура Н.Є.); Тарас Гонтар та Денис Лесишак (група КІ -22) «Метод позитронно-емісійної томографії» (керівник Штаюра С.М.); Ольга Кобилянська (група ЕК-31) «Молекулярна кухня – майже алхімія» (керівники Сташків Н.В., Жарковська О.Р.).

2. Після занять відвідали в Львівському кіноцентрі «Сокіл» фестиваль «II Lviv STE(A)M Fest», де спостерігали поєднання і застосування знань фізики, хімії з комп’ютерними науками.

29 травня

1. Викладачі Сташків Н.В. та Штаюра С.М. організували пізнавальну екскурсію на територію «Очисних споруд» ЛМКП «Львівводоканал» для студентів першого курсу.

колаж 2

Студенти ознайомились із принципом очистки стічних вод, можливостями застосування знань з хімії та фізики; побачили як людина може знищувати довкілля та вливати на його екологічний стан.

колаж 3

2. Брейн- ринг з астрономії «Мандрівка Сонячною системою». Учасниками заходу були студенти першого курсу. В підсумку: переможцями стала команда групи ЕК-11, ІІ місце завоювала команда групи ТУ-11, ІІІ місце – команда групи КІ-11. Дякуємо за участь у брейн - рингу студентам груп ПР – 11, ДІ – 11, КІ – 13.

колаж 4

30 травня відбувся Огляд стіннівок «СВІТ У 2050 РОЦІ».

 

колаж 5

Пізнавальну екскурсію в Народний музей метрології та вимірювальної техніки при Державному підприємстві «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» для студентів першого курсу організували викладачі Сташків Н.В. та Штаюра С.М. Ознайомитись з експозицією музею можна за посиланням:

http://www.semesta.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=section&id=4&Itemid=13

Інформація про Народний музей метрології та вимірювальної техніки у форматі 3D на сайті "Музейного порталу".

31 травня Група ТУ-12 представила флешмоб «Я люблю фізику», а також підведено підсумки проведення тижня фізики та хімії.

 

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2