fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

З 20 по 28 вересня 2019 року у коледжі відбувся «Тиждень туризму», приурочений Всесвітньому дню туризму.

tur 11

20 вересня першим заходом, який розпочав наш тиждень став І «Інклюзив-Фест» для учнів Львівської середньої загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат №100 для сліпих дітей. За участі відомої львівської письменниці Лесі Кічури проведено інклюзивне читання добрих казок, ознайомлення з аудіокнигами та цікавої вікторини. Організували та провели інклюзивний захід викладачі коледжу Креденець Н.Я., Вишнянчин Л.І., Сенюра О.В., за участі Бабін Т.І., Свентозільської У.М., Мельник І.В.

tur 21

У понеділок, 23 вересня відбувся брейн-ринг для студентів І-ІІ курсів спеціальності «Туризм» на тему «Відкриваємо континенти». Брейн-ринг підготували та провели студенти ІV курсу Ірина Мазурик та Марія Михайлів, під керівництвом У.М. Свентозільської. Переможцем стала команда групи ТУ-11, яка показала високий рівень знань за даною темою.

Круглий стіл «Особливості інструктажу для туристів перед подорожжю» за участі директора тур-фірми «Lorri tour» Лариси Мороз, під керівництвом І.І. Болкун.

tur 31

Проведена навчальна оглядова екскурсія для студентів коледжу «Вулицями старого Львова». Підготував і провів екскурсію студент ІV курсу Дмитро Добровольський, під керівництвом У.М. Свентозільської та Л.І. Вишнянчин.

8 small

У вівторок, 24 вересня учасники тижня туризму – студенти другого курсу – переглянули та обговорили фільм «Побачення наосліп». Організувала захід Л.І. Вишнянчин.

Проведено презентацію «Канікули на різних континентах» для студентів ІІІ курсу спеціальності «Туризм» під керівництвом І.І. Болкун.

tur 41

В середу, 25 вересня в актовій залі відбулася лекція від учасника команди проекту UKRAЇNER Олександра Кабанова «УКРАЇНА ЗСЕРЕДИНИ». Під час лекції студенти мали змогу ознайомитись з роботою проекту, долучитися до програми дослідження регіонів України. Лекція відбулася завдяки сприянню викладача Л.І. Вишнянчин та студента спеціальності «Право» Михайла Вишнянчина.

 

tur 51

17 small

26 вересня, у четвер, відбулося традиційне свято туризму у новому форматі «Туристична ліга сміху». У заході взяло участь 5 команд під керівництвом тренерів: Л.І. Вишнянчин, Т.І. Бабін, У.М. Свентозільської та І.О. Крет. Кожна з команд виступила на високому рівні та здобула перемогу у певній номінації. Кубок першості здобула команда «Lagh land» з тренером У.М. Свентозільською.

18 small

27 вересня, в пʹятницю проведено оглядову екскурсію в пʹятизірковий готель BANKHOTEL (вулиця Листопадового чину, 8, м. Львів). Екскурсію провів Ярослав Гусяр для студентів третього курсу. Студенти мали змогу побачити організацію готелю, номерний фонд, отримати практичний досвід в готельній справі.

tur 61

28 вересня, у суботу, команда нашого коледжу «Мандруючі по нотах», під керівництвом викладачів Т.І. Бабін, У.М. Свентозільської та Л.І. Вишнянчин, взяли участь у молодіжному фестивалі української туристичної пісні «Бабине літо-2019», де здобули перемогу у двох номінаціях: «Краще виконання туристичної пісні» та «Краще знання українських пісень».

Підсумком святкування тижня туризму було традиційне сходження викладачів та студентів на найвищу вершину України – Говерлу!

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2