fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

Громадська організація Спортивний клуб «Серпантин» Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відзначає 10-ту річницю з Дня заснування.

4

З такої урочистої нагоди в актовій залі коледжу зустрілися випусники, які представляли наш заклад освіти в спортивних та туристичних змаганнях.

Спортивні тріумфи, багаторазові перемоги та вдалі туристичні виступи і досягнення – баскетболістів, волейболістів, атлетів, тенісистів, плавців, гирьовиків, бадмінтоністів, футболістів, шахістів та інших спортсменів дали поштовх до заснування Спортивного клубу, який на той час був першим серед ВНЗ I-II рівня акредитації Львівської області.

5

Свято розпочав голова правління Спортивного клубу «Серпантин» – Володимир Володимирович Леськів. Володимир Володимирович привітав гостей. У своєму виступі згадав про історію заснування Спортивного клубу, а також про багаторазові успіхи учасників клубу – як минулі, так і сьогодення.

7

Зі словами привітань до присутніх звернувся співзасновник клубу, старший викладач нашого коледжу – Юрій Іванович Боровик. З захопленням Юрій Іванович пригадав яскраві моменти змагань, радість перемог та гордість за наших спортсменів. Від імені голови Спортивного клубу «Політехнік» Національного університету «Львівська політехніка» за вагомий внесок в розвиток фізичної культури серед студентської молоді вручив Леськіву В.В. подяку.

8

Тепло зустріли присутні почесного гостя, колишнього очільника нашого навчального закладу, доктора технічних наук, професора – Василя Михайловича Когута. У своєму виступі Василь Михайлович пригадав, що за роки існування нашого навчального закладу у нас склалося багато гарних свят, які стали доброю традицією і в нашому коледжі. Також наголосив про важливість спортивної роботи серед студентської молоді.

9

З теплими словами привітання і подякою від Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на захід завітав головний спеціаліст – Михайло Романович Цьона.

Своїми спогадами ділилися: Іван Піта (легка атлетика, випуск 1999 р.), Василь Басалига (волейбол, 2006 р.), Ярослав Гусяр (туризм, 2016 р.), Андрій Рижавський (баскетбол, 2002 р.), Юрій Крисюк (футбол, 2007 р.), Ігор Боровик (баскетбол, 2009 р.)

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2