fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кваліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

12 грудня в гуртожитку нашого коледжу проводився конкурс-огляд на кращу кімнату.

Склад журі: І.М. Зайшла – заступник директора коледжу, О.С. Корнілова – вихователь гуртожитку, М.М. Литвин – завідувач гуртожитку, М.М. Почтарук – фахівець з охорони праці, Х.В. Падус – голова первинної профспілкової організації студентів коледжу, О.Ю. Карбівник – голова студентського самоврядування коледжу та В.Я. Цогла – голова студентського самоврядування гуртожитку.

Критерії оцінювання кімнат: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, збереження майна, дотримання правил внутрішнього розпорядку, дотримання правил протипожежної безпеки.

 Переможці конкурсу на кращу кімнату 2019:

1 small

серед дівчат кімната – № 57: Аліна Печенюк та Катерина-Оксана Батіг, студентки групи 11-ДІ-11

2 small

серед хлопців кімната – № 6: Назар Івахів (студент групи КН-11); Антон Галицький (студент групи КІ-13); Іван Зубрицький (студент групи КІ-11); Олег Стасів (студент групи КІ-12) та Сергій Фіялковський (студент групи КІ-11).

Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками.

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2