fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально
Не звільняється пам’ять,
Відлунює знову роками
 

Ми пам’ятаємо!

Це – наш обов’язок перед «мертвими, живими і ненародженими…»


Голодомор українського народу 1932-1933 років – одна з найтрагічніших подій, що залишили жорстокий слід в історії України.

Сьогодні достеменно відомо, що Голодомор, жертвами якого стали мільйони українських громадян, було організовано штучно, як результат жорстокої політики сталінського тоталітарного режиму. Він був спрямований на нищення української нації.

Це наш біль, наша скорбота та наша голгофа вже довгих 88 років...

свічка

27 листопада о 16 годині запали свічку пам’яті у своєму вікні!

 

 

I International Student Scientific and Practical Conference «Barrier-free tourism in the 21st century: partnership of educational institutions, business and government»

11 листопада 2021 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулася І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: партнерство закладів освіти, бізнесу та влади» (I International Student Scientific and Practical Conference «Barrier-free tourism in the 21st century: partnership of educational institutions, business and government»)

konf 11

Детальніше...

Вітаю Вас, шановне студентство!

Міжнародний день студента – щорічне міжнародне свято студентської активності. День, що об'єднує невтомних до знань та творчого пошуку молодих людей, які в майбутньому стануть медиками, програмістами, економістами, археологами, вчителями, науковцями…

Ви, дорогі студенти, наділені унікальними талантами. Перед Вами відкриті всі двері. Не бійтеся підкорювати світ, сповнений багатьох непередбачених і нелегких випробувань!

Мрійте, розправляйте крила і відкривайте для себе нові обрії, пізнавайте, досліджуйте, радійте, спілкуйтеся, досягайте нових вершин!

Ви – наша майбутня підтримка та надійна опора!

Вам, молодій плеяді суспільства, випало навчатися в дещо незвичному режимі, зі суттєвими змінами у підходах до навчального процесу. Та навіть умови карантинних обмежень не зупинили Вашої жаги до знань, творчих пошуків, свіжих вражень та самореалізації. Підтвердженням цього є Ваші: здобутки в Міжнародних, Всеукраїнських і обласних конференціях, олімпіадах та конкурсах; участі в онлай-заходах, зустрічах та конференціях, які проводяться в нашому коледжі; успіхи у навчанні. Тож прагніть і надалі більшого!

Студентська пора – час інтелектуального росту, становлення особистості, отримання знань та навичок, які згодом допоможуть Вам стати конкурентоспроможними фахівцями та успішними людьми. А ще – це час закоханості, яскравих вражень, нових знайомств та зародження міцної дружби.

Ви будете змінюватися і, водночас, змінювати світ довкола себе.

Працюйте наполегливо. Попереду заліки та іспити, які поставить Вам життя. Своїм основним почуттям виберіть людську Гідність!

Пам’ятайте, саме студентство вийшло на майдани країни – і це стало початком Революції гідності, яка змінила кожного з нас і стала початком великих перетворень у становленні нашої держави. Будьте вірними синами та доньками свої Вітчизни. Захищайте і надалі свої права та дотримуйтеся обов’язків. Шануйте та любіть своїх батьків, вони дали Вам найцінніший дар – життя. Поважайте викладачів, які передають Вам свої знання та докладають максимум зусиль аби Ви стали справжніми фахівцями в обраній професії.

Нехай роки навчання у нашому коледжі стануть найкращими роками Вашого молодого життя, в яких гармонійно поєднаються наполеглива та сумлінна праця, успіх і студентська фортуна.

 Бажаю Вам здоров’я та успіхів у всіх починаннях!

Миру нам і непохитної віри у силу українців,

які творять майбутнє України!

 

З повагою директор                                                          Іван КОСТЮК

Ми – це наше уявлення про нас
О. Кучеренко

1

9 листопада, під час пари з дисципліни «Маркетинг», Олесь Кучеренко – креативний директор та СЕО Bambuk design studio, експерт, практикуючий маркетолог та стратег з 15-річним досвідом в сфері брендингу, реклами та веб-розробки розповів про цінність брендингу для компаній та вплив бренд-стратегії на трансформацію бізнесу.

Олесь ознайомив студентів з етапами побудови бренд-стратегії на прикладі проектів, які були реалізовані його командою.

Організатор та модератор зустрічі для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» викладачка – Олеся Мельник.


Шануймо рідне слово в собі й себе в слові!

 Любов до рідної мови, любов до рідної Батьківщини – невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу.

Щоосені в Україні в день вшанування памяті Преподобного Нестора Літописця відзначають День української писемності та мови.

Викладачі та студенти нашого коледжу традиційно відзначають свято мови проведенням Тижня української писемності та мови.

 Мова – це доля народу

 Мова – це наша національна ознака,
в мові – наша культура,
сутність нашої свідомості.
 Іван Огієнко

Віршований флешмоб до Дня української писемності та мови, учасники студенти I та II курсів. Організували викладачі – Ліля Богданівна Яким та Мирослава Орестівна Піцишин.

Мова – це великий дар. І в кожного народу вона своя. Мова – це доля народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її. Тому що наш народ створював мову віками, багато боровся і бореться за її існування і процвітання. І ми повинні не тільки зберегти набуте, а й примножувати її багатства для прийдешніх поколінь.

 

Мова – душа народу

Так, рідна моваце душа народу,
Його поезія і пісня, і казки…

Тематичний захід «Мова – душа народу», учасники студенти групи ЕК-21.

Організувала і провела викладач – Маріанна Юріївна Гук.

 

Із рідним словом міцніє держава

 Під таким гаслом організувала ряд заходів викладач – Попель Г.Г.

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства
П. Куліш

Студенти групи КН-12 із куратором Галиною Генриківною Попель провели виховну годину «Мова – душа народу». Перед усіма постало питання про те: «Чи є мова краща, аніж та, що рідна?»

Детальніше...

Сторінка 1 з 144

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2