fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кфаліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання:3,5 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась прямісінько до нас у гостину,
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку!

 

Студенти груп ЕПМ-11 та ТОМ-12 навчалися малювати писанки на майстер-класі з писанкарства.

Майстриня п. Вікторія з м. Славське розповідала про символіку, кольори, технологію виготовлення та види писанок. Однак, основне, вважає майстриня, – це настрій, з яким людина створює свою писанку.

pysanka 1

pysanka 2

Метою заходу було привити дітям любов до писанки, розповісти про давній звичай писанкарства в Україні, ознайомити з традиційними буковинськими орнаментами і символами розпису, а також дати їм можливість самостійно розмалювати великодні писанки.

Захід організовується щороку.

pysanka 3

20 квітня відбувся останній IV-й тур обласних змагань з волейболу ВНЗ I-II р.а. серед команд дівчат (супер ліга).

Перемігши команду Львівського кооперативного коледжу економіки і права з рахунком 2:0, наші дівчата здобули 19 очок і посіли почесне II-е місце. Команда здобула сім перемог і зазнала лише однієї поразки від команди Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича, яка стала переможцем змагань.

voleybol 1

Вітаємо команду у складі: Мартинюк Анастасії (група ЕПМ-11, капітан команди), Мойсей Тетяни (група ТОМ-11), Гаврищенко Роксолани (група ПРМ-31), Мартинюк Юлії (група ЕПМ-11), Лотиш Нелі (група 11-ДЗІМ-11), Андрущак Анастасії (група КДМ-21), Куцак Діани (група 11-ПММ-12), Колеснікович Катерину (група ПРМ-41), Белей Іванну (група ПРМ-32), Повшук Ганни (група ЕПМ-21), Хомут Марти (група ПРМ-42) та їх тренера Трухана Тараса Володимировича.

voleybol 2

Бажаємо нових перемог!

21 квітня у Дрогобицькому державному музичному училищі ім. В. Барвінського відбулися обласні змагання з бадмінтону ВНЗ I-II р.а.

Команда нашого коледжу у складі Руснак Христини (група КСМ-42) та Рехман Світлани (група ДЗМ-21) у важкій боротьбі здобула друге місце.

bambinton 1

Вітаємо дівчат та їх тренера Трухана Володимира Володимировича з перемогою. Бажаємо натхнення до нових звершень!

bambinton 2

На базі Червоноградського гірничо-економічного коледжу 16 квітня 2016 р. відбулась XV Обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Участь у олімпіаді взяли студенти нашого коледжу: Вронський Остап Олегович (спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»), Гнатів Наталя Степанівна (спеціальність «Економіка підприємства»), Слободянюк Вікторія Павлівна (спеціальність «Правознавство»).

Другі місця у категоріях за своїми спеціальностями посіли Вронський Остап та Слободянюк Вікторія.

olimp-info 1

Адміністрація коледжу вітає призерів і бажає подальших перемог!

В межах тижня комп’ютерних дисциплін у коледжі пройшли змагання зі швидкого складання кубика Рубіка – швидкубінг. В них прийняли участь понад 30 студентів нашого коледжу.

kubik 1

Всі учасники показали хороші результати, а найкращі – отримали нагороди:

за І місце – Ткачук Назар (КСМ-31) середня швидкість [0:44:36] – дзеркальний куб

за ІІ місце – Рубанський Андрій (КСМ-21) середня швидкість [0:47:00] – головоломку «пірамідка»

за ІІІ місце – Курбатова Олена (11-ДЗМ-21) середня швидкість [0:50:24] – куб Тоні Фішера

за жагу до перемоги нагороду отримала Рісна Гелена (КСМ-23) – куб 2×2×2

за перемогу у вікторині з історії кубика Рубіка нагороду у вигляді зменшеної моделі куба 2×2×2 отримав Скарбек Юрій (ПСМ-11).

Після закінчення змагань всіх учасників очікував солодкий сюрприз.

kubik 2

Окрему подяку за допомогу в організації змагань та за проведення майстер-класу для студентів висловлюємо Степану Джурилу – організатору міжнародного турніру з швидкубінгу, який відбувався у Львові.

Організатори та натхненники змагань – викладачі коледжу Боценюк Мар’яна Юріївна та Ковтонюк Ольга Григорівна.

kubik 3

відео заходу: https://www.youtube.com/watch?v=3WNrqUcwY-c

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2