fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кфаліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання:3,5 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

Юридичне відділення здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»

галузь знань «Право»

спеціальність «Право»

DSC 0066 1Завідувач відділенням - Павлів Марія Степанівна

До складу юридичного відділення входять:

- циклова комісія спеціальних юридичних дисциплін

Голова комісії – Оприско Ольга Ігорівна.

Викладачі: Долинська Мирослава Олексіївна, Кривішин Надія Тарасівна, Курій Любов Михайлівна, Павлів Марія Степанівна, Сенишин Галина Богданівна, Яковчик Віра Миколаївна, Криштофор Любов Петрівна, Мамалига Марта Володимирівна, Лиса Марта Ярославівна, Костюк Оксана Романівна, Бурдіна Тетяна Валентинівна, Шевців Оксана Володимирівна, Падус Христина Володимирівна, Саламон Марта Володимирівна.

Циклова комісія

- циклова комісія гуманітарних дисциплін

Голова комісії – старший викладач Куцела Олександра Михайлівна

У складі комісії працюють:

Викладачі з науковим ступенем кандидата наук: Сенюра Оксана Володимирівна, к.соц.н., Рабінович Олександр Романович, к.ф.н.

Викладач з педагогічним званням «викладач-методист» - Дишова Зоряна Олексіївна.

Викладачі з педагогічним званням «старший викладач»: Болдирєва Валентина Іванівна, Галянчук Надія Степанівна, Орловська Світлана Ярославівна.

Викладачі: Піцишин Мирослава Орестівна, Приставська Вікторія Андріївна, Сняк Оксана Михайлівна, Струж Ірина Дмитрівна, Касіян Оксана Юріївна, Худаш Ігор Ярославович, Михайлик Надія Онуфріївна, Гук Маріана Юліївна, Яким Ліля Богданівна, Дзвін Роман Романович.

- циклова комісія іноземних мов

Голова комісії - Кірницька Галина Ігорівна

У складі комісії працюють:

Кірницька Галина Ігорівна, Гуменна Марія Володимирівна, Зозуля Любов Анатоліївна, Попель Галина Генриківна, Нечипорук Наталія Миколаївна, Гарасим Марія Миколаївна, Яремків Оксана Петрівна, Шак Леся Богданівна, Сенів Мар'яна Володимирівна.

Циклова комісія

 

галузь знань «Право»

спеціальність «Право»

Сфера діяльності випускника пов'язана з наданням послуг підприємцям; діяльністю у сфері права; адвокатською діяльністю (консультування та представництво з цивільних справ, кримінальних справ, консультування та представництво у зв'язку з трудовими суперечками під наглядом професійного адвокату); нотаріальною діяльністю (консультації з питань надання юридичних послуг нотаріальними конторами і приватними нотаріусами, державними нотаріальними архівами під керівництвом нотаріуса); слідчою діяльністю і забезпечення безпеки; управлінням і наглядом у сфері оподаткування; діяльністю у сфері юстиції та правосуддя; діяльністю органів прокуратури (організаційно – технічне забезпечення діяльності); охороною і забезпеченням громадського порядку; обов'язковим соціальним страхуванням.

Можливі місця працевлаштування: в органи державної виконавчої та судової влади; місцевого самоврядування; прокуратури; адвокатури; Служби безпеки України; внутрішніх справ, митної служби; юридичні служби підприємств, установ, організацій, банків.

Початкові посади молодшого спеціаліста: лаборант (освіта); інспектор з кадрів; організатор з персоналу; фахівець з найму робочої сили; інспектор з контролю за виконанням доручень; керуючий справами (секретар) виконавчого комітету; секретар адміністративний; секретар виконкому; секретар комітету (організації, підприємства, установи); секретар правління; конторський (офісний) службовець (недержавні установи юриспруденції); секретар колегії судової; секретар судового засідання; секретар суду; судовий розпорядник; організатор діловодства (державні установи); організатор діловодства (види економічної діяльності); організатор діловодства (система судочинства); помічник керівника (директора, начальника і т. ін.) установи виконання покарань; референт; помічник адвоката; помічник нотаріуса; помічник юриста (інші види юриспруденції); секретар центрального органу виконавчої влади; фахівець; державний податковий інспектор; інспектор з виплати пенсій; інспектор з призначення пенсій; інспектор з соціальної допомоги; інспектор з ліцензування; фахівець з організації майнової та особистої безпеки; оперуповноважений; секретар керівника (організації, підприємства, установи); архіваріус; кодифікатор; діловод; паспортист; міліціонер; молодший інспектор (органи внутрішніх справ); помічник дільничного інспектора міліції; помічник оперуповноваженого; помічник слідчого; молодший інспектор прикордонної служби.

Самая подробная информация таксі Кривий Ріг на сайте.

НУ Львівська політехніка

Міністерство освіти і науки України

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти