Навчальна практика – це можливість для майбутніх фахівців отримати нові знання, розвинути навички та вміння, а також дізнатись багато цікавого про місто Лева.
В рамках навчальної практики «Вступ до фаху», керівник Леся Вишнянчин, студенти другого курсу спеціальності «Туризм і рекреація» відвідали:
Туристичний інформаційний центр, де познайомились з роботою та видами послуг, які отримують туристи, а саме: як отримати безкоштовну туристичну карту міста та актуальну інформацію про події в місті різними мовами, як ефективно спланувати мандрівку до Львова, придбати Lviv City Card і сувеніри.
Вірменський собор, що зведений у XIV столітті і є прикладом локальної романсько-готичної архітектури, вразив своєю самобутністю, красою та містикою.
Музей історії Львова, який представляє історичні матеріали та артефакти в єдиному музейному просторі, умовно розділеному поверхами та тематичними зонами на певні історичні періоди. Музей презентує історію громади і місцевого самоврядування у Львові XIV-XX ст. (символічні ключі від міста, печатки магістрату, інавгураційні ланцюги президента та мера, лави із зали засідань, портрети очільників міста, макет ренесансної ратуші), сакральний простір, становлення цехового ремесла та права, торгівлю, що була основою для економічного зростання міста. Експозиція музею розташована в дев’яти тематичних залах, для кожного розділу створено спеціальний мультимедійний стенд, який містить додаткові відомості про експонати (фотографії, карти, тощо).
Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франка у Львові, що є неповторною колекцією артефактів, пов'язаних з життям та творчістю видатного українського поета, письменника, філософа та науковця. Під час екскурсії студенти оглянули експозицію музею, почули цікаві історії про життя і творчість Івана Франка та його родини, де він проживав з 1902 по 1915 рік.
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського, який присвячений життю та творчій праці українського історика, громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки (1917 – 1918) Михайла Грушевського у Львові засновано у травні 1998 р.
Сенсотеку, де ознайомились з сучасним та добре обладнаним простором бібліотеки, де є книги шрифтом Брайля та навчальні місця, залою для проведення заходів і виставок для різних категорій відвідувачів від найменших до людей похилого віку. На локації, яка повністю доступна для людей з інвалідністю студенти отримали нові навички для супроводу та надання допомоги. Сенсотека – є першим в Україні інклюзивним простором неформальної освіти.