fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика), мотиваційний лист
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика, географія), мотиваційний лист
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
мотиваційний лист
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок),
мотиваційний лист
Детально

 Історія нашого закладуДіяльність Відокремленого структурного підрозділу "Технологічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка" як навчального закладу розпочалася 6 червня 1947 року, коли наказом союзного міністерства промисловості засобів зв'язку було створено Львівський електромеханічний технікум, який у 1963 році був перейменований у Львівський технікум радіоелектроніки.У жовтні 1994 року рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії технікум був акредитований в цілому, був змінений його статус з присвоєнням нової назви - Коледж „Західноукраїнський колегіум".

28 листопада 2003 року на базі реорганізованого коледжу постановою Кабінету Міністрів України був утворений Західноукраїнський інститут інформаційних технологій та управління при Донецькій державній академії управління.

Коледж Західноукраїнського інституту інформаційних технологій та управління при Донецькому державному університеті управління, як структурний підрозділ інституту, створений Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 березня 2004 року № 250 на базі професійно-технічного училища № 53 м. Львова, що ліквідоване.

З 2005 р. інститут носить назву Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В'ячеслава Чорновола, яка йому присвоєна за розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 липня 2005 року № 283-р., а Коледж Західноукраїнського інституту інформаційних технологій та управління при Донецькому державному університеті управління перейменовано в Коледж Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола.

З метою реалізації ступеневої системи підготовки фахівців шляхом реорганізації Львівського державного технікуму дизайну згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18 грудня 2006 року № 829 створений у складі Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола, як структурний підрозділ, Технікум дизайну Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола зі збереженням ліцензованого обсягу на підготовку молодших спеціалістів.

Згідно Наказу Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола «Про закриття відокремленого підрозділу – Технікуму дизайну Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола» від 29 жовтня 2009 року № 218 та Листа Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2009 року № 1/11-8626 з метою ефективності організації навчального процесу в Інституті і його відокремлених підрозділах та оптимізації управління навчальним закладом Технікум дизайну Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола закритий, шляхом приєднання до відокремленого підрозділу Інституту без права юридичної особи – Коледжу Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола.

Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» створено шляхом реорганізації Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола та приєднання його до Національного університету «Львівська політехніка» згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2010 року № 1284 «Про реорганізацію Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола», Наказу Національного університету «Львівська політехніка» від 24.01.2011 року № 9-10 «Про створення в складі Національного університету «Львівська політехніка» структурного підрозділу «Навчально-науковий інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола»», Наказу Національного університету "Львівська політехніка" від 27.05.2011 року № 407-1-10 "Про створення відокремленого структурного підрозділу – Технологічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" на базі реорганізованого Коледжу Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола.

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 25 червня 2020  №875 «Про перейменування відокремлених структурних підрозділів Національного університету «Львівська політехніка» та скасування наказу Міністерства освіти і науки України від  04 березня 2020 року №432» Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» перейменовано на Відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2