fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

Виховна робота в позанавчальний час

Виховна робота в позанавчальний час охоплює комплекс різноманітних форм, дій та акцій виховного призначення, що здійснюються у навчальному закладі згідно з планом виховної роботи. Невід’ємною складовою цього комплексу є виховна робота у різних формах, здійснювана під керівництвом кураторів академічних груп.
Основними формами виховних заходів на рівні навчального закладу або його відділень є:
– відзначення державних свят та пам’ятних дат української історії, ювілеїв видатних політичних, громадських та культурних діячів України, професійних свят;
– проведення урочистих посвят першокурсників у студенти та випуск молодих спеціалістів;
– проведення тематичних конкурсних вечорів патріотичного спрямування, оглядів-конкурсів художньої самодіяльності, розважальних тематичних вечорів, студентських спартакіад, козацьких забав тощо;
– організація виставок української тематики, української вишивки, іншого рукоділля, творів самодіяльного образотворчого мистецтва;
– відзначення свят за народним календарем, День матері;
– туристично-екскурсійна робота.
Куратори сприяють залученню студентів своїх академічних груп до участі в усіх виховних заходах на рівні навчального закладу і відділень і самі є їх активними співорганізаторами.
Куратори проводять виховну роботу у різних формах:
– інформаційні години;
– студентський лекторій;
– екскурсії та туристичні походи;
– відвідування музеїв, театрів, виставок тощо;
вечори відпочинку однієї або декількох груп;
– зустрічі з відомими людьми;
– індивідуальна робота зі студентами.
Важливим завданням куратори (особливо на молодших курсах) є інформаційне забезпечення взаємозв’язку між двома осередками виховання – сім’єю та академічною групою.
Виховний процес у гуртожитках планує студрада, узгоджуючи його з вихователем гуртожитку
Основними формами цієї роботи є:
– вивчення потреб і запитів мешканців гуртожитків та їх задоволення;
– проведення конкурсів на кращу кімнату.
Виховна робота в навчальному закладі здійснюється на засадах демократизму, та проводиться за такими напрямами:
національно-патріотичне виховання;
морально-правове виховання;
культурно-масова робота;
спортивно-масова робота;
науково-дослідницька та краєзнавчо-туристська робота;
профілактика захворюваності і формування здорового способу життя студентської молоді.
Професійному вихованню сприяють проведення олімпіад з різних фахових дисциплін.
Наукові конференції є частиною навчального процесу, яку студенти добре запам'ятовують і від якої отримують велику користь.
Щорічно в навчальному закладі проводяться такі заходи: Посвята в студенти, День Освіти, До дня відмінників навчання конкурс Знайка, літературний вечір Так чорно біль тече через Чорнобиль
спрямовані на виховання мовної культури, є складовою національного виховання молоді. В цьому плані в інституті проводяться: вечори зустрічі з письменниками; вечори поезії; відвідування театрів; відвідування музеїв; поїздки по історико-заповідних місцях Львівщини та України.
На відродження традицій українського народу, його духовності і культури спрямовані заходи, що традиційно проводяться в коледжі, а саме: Козацькі забави з Українським Реєстровим Козацтвом, "Шевченківські вечори", "Дні Української писемності", "Великодній кошик", "День матері", "Вечір до дня народження І.Я. Франка", "Голодомор в Україні".
Громадсько-патріотичному вихованню студентства сприяють тематичні заходи: Я б обрав життя, яке прожив" до дня народження В.Чорновола, вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни, День Європи".
В коледжі активно працює студентський гурток „Краєзнавець". Робота гуртка направлена на вивчення історико-культурної спадщини народу України. Студенти гуртка відвідують музеї, проводять автобусні екскурсії по місту, здійснюють маршрути „вихідного дня" до Олеського замку, Заповідника Берестецьке поле, Мукачівського замку та ін.
Правове виховання студентів - тематичні зустрічі студентів із працівниками правоохоронних органів; проведення щорічно тижня права під гаслом «Правове виховання, як складова частина навчально-виховного процесу студентської молоді».
Спортивно-масова робота
Щорічно проводяться: спартакіади серед навчальних груп Коледжу та спортивні свята „Козацькі забави", „День спортовця", „День туризму", традиційне сходження на г. Говерла, матчеві зустрічі з різних видів спорту.
В коледжі діють секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, футзалу, бадмінтону, легкої атлетики, шахів.
Команда коледжу щорічно бере участь в змаганнях серед студентів ВНЗ акредитації „Універсіада Львівщини".
Протягом останніх років на туристичному фестивалі „Бабине літо", який проводить „Яворівський" Національний природний парк команда коледжу «Потертий черевик» бере активну участь та посідає призові місця.
Проводяться туристичні походи із студентами та працівниками коледжу до водоспаду на р. Кам'янка, на гору Кіндрат (1140 м), г. Параска (1268 м), г. Магура (1362 м), г. Пікуй (1401 м), г. Хом'як (1544 м), Обавський камінь (Закарпатська область), Скелі Довбуша (Ів. Франківська обл.), на гору і полонину Бердо, до водоспаду Гуркало, організовані туристичні мандрівки в м. Умань, м. Кам'янець-Подільськ, м.Хотин, м.Яремче тощо.

Щодо профілактики захворюваності і формування здорового способу життя студентської молоді – зустрічі з лікарями; протягом навчального року благодійним фондом підтримки і розвитку молоді " Життєва сила" проводиться ряд заходів за такими напрямами: "Проти тютюнопаління", " Проти наркоманії", "СНІДу-НІ".
Невід’ємною складовою виховного процесу є органи студентського самоврядування, які забезпечують захист прав та інтересів студентів, за допомогою їх діяльності виявляються і реалізуються творчі здібності студентів.Члени студентського самоврядування беруть участь у фестивалях : «Студентська республіка» з 2005р., «Бабине літо». С
амостійно готують і проводять заходи, які вже стали традиційними в навчальному закладі:"День Святого Валентина", конкурс " Краща кімната". Щорічно  проводять доброчинні акції «Даруєм свято немовляті» підшефному будинку дитини №1, збір коштів «Діти Чорнобиля, «Червоний хрест».

Виховна робота в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» є складовою частиною цілісного навчально – виховного процесу. Під час планування виховної роботи навчального закладу значна увага приділяється проведенню заходів, спрямованих на вивчення і збереження національних свят, традицій, звичаїв, проведенню конференцій та олімпіад.

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2