fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань:Право
Спеціальність:Право
Кфаліфікація:Молодший спеціаліст з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань:Культура та мистецтво
Спеціальність:Дизайн
Кфаліфікація:Фахівець з дизайну стилю, зачіски та візажу
Термін навчання:3,5 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально
30 березня в басейні ДСТ «Динамо» відбулися змагання з плавання серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області.
Наш коледж представляли команди хлопців і дівчат.
Команді  юнаків не вистачило сотих секунди, щоб стати призерами і в підсумку вони зайняли IV місце.
 
plavannja
Натомість команда дівчат в складі: Шевадзуцької Лідії та Яреми Анастасії ( група ПРМ-32), Терлецької Соломії (група ДЗМ-31), Євдокімової Катерини (група ПТ-11), Жовнір Ярини (група КІ-12) перемогли в естафетному плаванні та в плаванні брасом, другими були в плаванні на спині. В загальному заліку вони стали першими.
Команди до стартів готувала викладач фізичного виховання коледжу Семенюк В.В.
   Вітаємо наших плавчинь з перемогою!
З 21 по 30 березня в ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області проходили змагання з волейболу серед дівчат.
За підсумками минулого року збірна команда Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» була другою. Цього року наші дівчата бажали реваншу і їм це вдалося.
На попередньому етапі наша команда святкувала перемогу над командами Львівського медичного коледжу ім. Андрея Крупинського, Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій та Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша.
В півфіналі опір нашій команді чинили команди Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України, Червоноградського гірничо-економічного коледжу та Львівського коледжу транспортної інфраструктури, які були переможені з однаковим рахунком 2:0.
В фінальній частині змагань збірна команда нашого коледжу перемогла суперників з Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості Національного університету харчових технологій, Самбірського педагогічного коледжу ім. Ів. Филипчака і Бродівського педагогічного коледжу ім.Маркіяна Шашкевича та заслужено здобула I місце.
 
volejbol
 
Шлях до перемоги здолали: Мартинюк Анастасія і Мартинюк Юлія (гр.ЕП-21), Мойсей Тетяна (гр.ТОМ-22), Гаврищенко Роксолана (гр.ПРМ-41), Белей Іванна (гр.ПРМ-42),Коваль Вероніка (гр.ПР-12), Лотиш Неля (гр.11 ДЗІМ-21), Романюк Ульяна (гр.ДЗ(11)-11, Матюшок Оксана, Божок Вікторія і Радонська Вікторія (гр.ПР-11).
Готував команду до змагань викладач коледжу Трухан Т.В.
 
Вітаємо переможців та бажаємо подальших звитяг!

2березня для студентів нашого коледжу відбулася лекція-бесіда на тему «Цінності життя».

lection blagoslovenya

Провели лекцію-бесіду представники спільноти «Благословення». 

24-25 березня 2017 року на базі Хмельницького Національного університету в заочній формі відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем».

Участь в олімпіаді взяли 39 команд з вищих навчальних закладів України (університетів, академій та коледжів).

Студенти комп’ютерного відділення гідно представили наш навчальний заклад та завоювали призові місця серед команд коледжів:

Фіалко В.В. та Резуненко М.О.(група КСМ-32) – II місце

Заміщак І.М. (група КСМ-32) та Кирьяков Д.Д. (група КСМ-31). – III місце.

Бобеляк В.О. та Зубок А.В. (група КСМ-31) – IV місце.

В загальній турнірній таблиці представники нашого коледжу зайняли відповідно V,VIII та IX місця.

Готував команди коледжу викладач Колосов Володимир Романович.

 Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів!

Розпочалися групові змагання першості Львівської області з волейболу серед дівчат ВНЗ I-II рівнів акредитації. В змаганнях приймає участь біля 20 команд навчальних закладів, які розбиті на групи по 4 команди в кожній.

22 березня в спортивній залі Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання однієї з груп. Крім господарів майданчику за вихід у наступний етап змагань змагалися студенти Львівського медичного коледжу ім. Андрея Крупинського, Львівського коледжу м’ясної та молочної промисловості Національного університету харчових технологій та Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша.

volley копія

Перемогу вибороли студенти Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Друге місце посіли дівчата Львівського медичного коледжу ім. Андрея Крупинського.

 Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

Минимальная цена для Киевлян купить кроссовки Киев актуальные модели 2016 года krossovki.kh.ua! . Обувь из Польши для детей демар львов самые низкие цены у нас, звони!

НУ Львівська політехніка

Міністерство освіти і науки України

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти