


Відділення комп'ютерних технологій
Економічне відділення
Юридичне відділення
Відділення мистецтв«Тільки для Вас маю жити, - для Вас
Цілим серцем і душею працювати,
Для Вас усе посвятити, - ба, навіть,
й життя своє віддати»
Андрей Шептицький
Митрополит Андрей Шептицький – велична постать української нації
У кожної нації є особистості, які назавжди є в пам’яті народу, стають частинкою державного надбання, є прикладом для підростаючого покоління. Такою постаттю для українців, за яку ми повинні дякувати Господу Богу, був і залишається митрополит Андрей Шептицький.
Впродовж двох тижнів студенство та працівники коледжу мали нагоду ознайомитися з виставкою, присвяченою життю та діяльності Великого Митрополита.

Митрополит Андрей Шептицький увійшов в історію української державності, як визначна постать релігійного, наукового, культурно-історичного простору країни. Його ім’я вже давно стало символом української Церкви, символом духовності нації, символом національного та духовного єднання народу та церкви.
З 9 по 13 листопада 2015 року в коледжі проходив тиждень української писемності під гаслом «Передаймо нащадкам наш скарб – рідну мову»
«Мова – неоцінений скарб народу,
найповніший літопис його духовного надбання»
Український народ творив свою мову упродовж віків, заносячи до мовної скарбниці добірний нектар слова, невтомно запалював в слові незгасний вогонь думки і почуття.
Протягом тижня української писемності було проведено ряд заходів:
диктант для студентів першого курсу на тему: «Абетка словянських духовних джерел»,
випуск стінгазет,

конкурс висловів про мову,
виставка «Скорботний календар української мови»,
літературно-музична композиція «Мова – душа народу», яку організувала та провела з студентами груп: ПРМ-11, ПРМ-22, КСМ - 21 та ПРМ-32 викладач української мови та літератури Галянчук Н.С.


Тиждень української писемності провели викладачі української мови та літератури коледжу.
Вітаю Вас, студентство!
Міжнародний день студента щорічно відзначається 17 листопада в знак пам’яті драматичних подій в Чехословаччині. Так історично склалось, що українське студентство теж відігравало й відіграє важливу роль у творенні Української державності.
В історії України було чимало доленосних подій. На сучасному етапі розвитку ми пережили і були учасниками та сучасниками двох українських революцій – 2004 і 2014 рр. Остання з них увійшла в історію як Революція Гідності, революція європейського вибору. І саме студенти були першими, хто вийшов на Майдан, виборюючи власне право жити у сім’ї європейських народів.
«Революція гідності», без сумніву, змінила країну. Вона змінила кожного з нас. І це стало початком кардинальних змін та перетворень у становленні держави.
Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Вам Україну розбудовувати, Вам її творити та змінювати. Тому Ви, як ніхто інший, заслуговуєте жити у новій демократичній і цивілізованій державі.
Найбільша інвестиція, яку Ви можете зробити для свого майбутнього — це добре навчатись задля втілення своїх ідей та задумів у подальшому житті.
Шановні студенти! Ви, без перебільшення, є надією України, її сподіванням на краще майбутнє! Цінуйте кожну мить прекрасної студентської пори, намагайтеся плідно використовувати цей час, примножуючи свій інтелектуальний, творчий і культурний потенціал.
У цей пам’ятний день студентської солідарності зичу Вам мудрості, творчої наснаги, наполегливості та успіхів у всіх починаннях. Бажаю Вам здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!
Вірю у Ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України, яке у Ваших руках.
Слава Україні!
Героям слава!
З повагою Іван Костюк
Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка презентує в нашому коледжі виставку «Найдорожчий скарб наш – рідна мова»
Заступник директора з наукової роботи музею, заслужений діяч мистецтв України, заслужений діяч культури Польщі Петро Пилипович Зозуляк урочисто відкрив виставку 12 листопада в актовій залі коледжу.

Вітаємо команду дівчат з настільного тенісу!
11 листопада 2015 року у Львівському коледжі Державного університету телекомунікацій відбувся фінал обасних змагань з настільного тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

У складі команди:
Данильчук Наталія (гр.11ПММ-32), Бандура Соломія(гр.ПММ-41), Кобзяк Ірина (гр.ПРМ-31) і Чепіль Марта (гр.ПРМ-22).
Адміністрація коледжу вітає переможців і висловлює подяку викладачу Трухану Т.В. за підготовку студентів до змагань.