


Відділення комп'ютерних технологій
Економічне відділення
Юридичне відділення
Відділення мистецтв25 квітня 2015 року у Львівському коледжі легкої промисловості та дизайну проходили: II тур VI Всеукраїнської олімпіади з математики та обласна олімпіада з вищої математики серед студентів ВНЗ І–ІІ рівня акредитації Львівської області.
Студент нашого коледжу Бухній Юрій (група КСМ-11) здобув ІІ місце, керівник викладач Бучин М.М.
Адміністрація коледжу вітає студента з цим досягненням і висловлює подяку викладачу Бучин М.М. за підготовку студента до олімпіади.
Нових здобутків Вам і перемог!
25 квітня студенти та викладачі нашого коледжу взяли участь у наукових фестинах, які проводила Львівська політехніка.

Усім сподобалася надзвичайно насичена та цікава програма заходу. Кожен знайшов собі уподобання для душі: шоу екстремалів та спортивні конкурси, виступи художньої самодіяльності та майстер-класи, еко-студія та інформація у наметах навчально-наукових інститутів Львівської політехніки.


Команда студентів коледжу «Майбутнє нації» брала участь у квесті, організованому Колегією та профбюро студентів Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

Юлія Плуток, Ростислав Собків, Анастасія Кочетова та Марія Готра у повній мірі виявили свої інтелектуально-спортивні якості, виконуючи запропоновані завдання.

18 квітня на базі Самбірського технікуму економіки та інформатики відбулась ХІІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерних дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.
Студенти нашого коледжу стали призерами:
Чобіт Юлія (група ПРМ-22) здобула ІІ місце, керівник викладач Грабовенська Л.В.
Павлюк Володимир (група КСМ-42) здобув ІІI місце, керівник викладач Королевич І.Є.
Адміністрація коледжу вітає призерів з цим досягненням і висловлює подяку викладачам: Грабовенській Л.В та Королевич І.Є. за підготовку студентів до олімпіади.
Нових здобутків Вам і перемог!
25 квітня 2015 року відбулася п’ята щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою – 2015».
Разом з мільйонами людей, які прибирали свою країну, до Всеукраїнської акції долучилися студенти та викладачі відділення комп’ютерних технологій ВСП Технологічного коледжу НУ «Львівська політехніка».

У Львові акція «Зробимо Україну чистою - 2015», яка є частиною всесвітнього руху «Let’s do it, world», відбулася у шістьох парках.

Учасники акції з нашого коледжу прибирали Сихівський парк.

Шановні студенти та викладачі коледжу!
Запрошуємо Вас взяти участь у виготовленні квіток маку.
Всіх бажаючих чекаємо 28 та 29 квітня з 15.00 в ауд. №211 (для роботи мати при собі: тканину червоного кольору; ґудзички, бісер та коралики чорного кольору; голку; чорні нитки; ножиці)
Виготовлятимемо квіти для благодійної акції «Маки пам’яті», яка відбудеться 8 травня у День пам’яті та примирення. Під час акції будемо збирати кошти для потреб бійців, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі нашого міста.
Придбай мак – вшануй воїнів Другої світової війни – допоможи сучасним Героям України!
З повагою адміністрація