fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика), мотиваційний лист
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика, географія), мотиваційний лист
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
мотиваційний лист
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок),
мотиваційний лист
Детально

З 22 травня по 3 червня студенти другого курсу спеціальностей “Економіка” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” проходили навчальну практику зі спеціальності.

Завдяки співпраці керівників практики Підвального М.В., Петришин Г.І., Бойко Н.М., Мельник О.О. з випускниками коледжу та представниками бізнесу, програма практики передбачала проведення не лише практичних занять, але й ознайомчі екскурсії підприємствами та зустрічі з випускниками коледжу, які досягли успіхів в професійній діяльності.

В рамках освітнього проєкту “Фінансова оборона. Професія банкір” 22 травня студенти відвідали відділення банку “Кредобанк” на вул.Катедральна, 5. Директор департаменту комунікацій АТ “Кредобанк” Віктор Гальчинський поспілкувався зі студентами про кібербезпеку та схеми шахрайства у воєнний час. п.Віктор також коротко розповів про теми та дискусії Весняного ділового форуму.

praktyka 11


 23 травня відбувся виїзд у Волинську область для ознайомлення з діяльністю ТОВ “Тигрес” та міжнародним холдингом Modern Expo.

Екскурсію виробництвом пластмасових та м’яконабивних іграшок провела маркетолог компанії “Тигрес” Надія Сенюк. Студенти мали змогу ознайомитися з процесом створення іграшки на високотехнологічному обладнанні з використанням якісної сировини та барвників європейського походження, дотриманням стандартів якості та безпеки.

praktyka 21

Навчальну екскурсію виробництвом компанії «Modern Expo» провела менеджер з персоналу Ольга Гіндич. Студенти побачили як відбувається процес виробництва високотехнологічного обладнання, який вразив відвідувачів своєю масштабністю, автоматизацією процесів, сучасними технологіями. п.Ольга наголосила, що Modern Expo проводить дослідження у сферах робототехніки, штучного інтелекту та пропонує комплексні рішення для рітейлу. Екскурсанти відвідали виставку, на якій представлено основні продукти компанії: касові бокси, устаткування з нержавіючої сталі, холодильне та POS-обладнання, інноваційні каси та термінали самообслуговування, поштові термінали та стелажні системи, які експортують до відомих міжнародних компаній світу.

praktyka 31

Окремо виділили час на прогулянку містом Луцьк та екскурсію замком Любарта.

фото 1.10s

24 травня студенти відвідали провідного українського виробника керамічної продукції - Rezon. Маркетолог Тетяна Пантюх ознайомила студентів з відділами виробництва: від розробки моделі до випалу та сортування; асортиментом продукції; процесом контролю якості на виробництві. З адміністративною менеджеркою Світланою Мартиняк поспілкувались про виклики та можливості, які постали перед командою під час повномасштабного вторгнення.

praktyka 41

Відбулась онлайн-зустріч з Марією Лабецькою (випускниця 2014 року спеціальності «Економіка підприємства»), яка розповіла про життя в Чикаго, свій досвід роботи в компаніях, основи оподаткування та особливості ведення бухгалтерії в США.

praktyka 51

 

25 травня студенти відвідали релоковане підприємство з м.Буча «VESNA». Зустріла та провела екскурсію виробництвом Інна Скаржинська – засновниця українського бренду натуральної доглядової косметики «VESNA». Не могли оминути тему повномасштабного вторгнення і його вплив на діяльність, оскільки після окупації м.Буча магазин та виробництво було розграбоване та понівечене.

Бізнес сімейний, тому про фінансову складову і маркетингову діяльність розповіла донька п.Інни, співзасновниця бренду – Вікторія Маслова. Практичні поради про перезапуск бізнесу, впровадження франчайзингової моделі для масштабування, залучення партнерів з-за кордону, участь в грантах – це лише частина того, що студенти почерпнули під час зустрічі.

praktyka 61

30 травня відбувся виїзд в м.Городок, де студенти ознайомилася з діяльністю ТОВ “Озон”. Менеджерка з адміністративної діяльності Тетяна Свистун ознайомила студентів з історією компанії, виробничими потужностями, технологічним процесом та впровадженням інновацій у виробництво. Уваги заслуговує власна лабораторія підприємства для випробувань та виробництво вібраційних машин “Wiber”.

Відвідувачам вдалось також поспілкуватись з директором компаніїї п.Олегом Когутом і почути з чого все розпочиналось і як вдалось досягти такого рівня масштабів.

praktyka 71

Відвідали також один із найбільших складських комплексів на Західній Україні логістичну компанію “Захід Ресурс”.

praktyka 81

На завершення візиту на Городоччину студенти відвідали Городоцьке управління Львівського обласного центру зайнятості. п.Леся Тарасюк надала студентам поради щодо складання і оформлення резюме. Звернула увагу на типові помилки під час особистої презентації на співбесіді.

praktyka 91

31 травня студенти за сніданком поспілкувалися про розвиток соціального підприємництва з фінансовою менеджеркою “Горіховий дім” Ольгою Карєвою. п.Ольга розповіла про проєкти та задуми, проблеми, з якими стикаються в діяльності та шляхи їх вирішення.

ФОТО 1.30s

Про інвестування на фондовому ринку розповіла на онлайн-зустрічі Тетяна Селезньова – засновниця компанії бухгалтерських та фінансових послуг “БУХГАЛТЕР-КОНСУЛЬТАНТ” (випускниця 2013 року спеціальності “Економіка підприємства”). Тетяна ознайомила студентів з інвестуванням та фондовим ринком, надала знання, які необхідні, щоб почати інвестувати саме зараз.

praktyka 101

1 червня студенти занурились у світ маркетингу з Олегом Михайлишиним, директором з маркетингу IT Step School (випускник 2012 року спеціальності “Комерційна діяльність”). Поговорили з Олегом про комунікації компаній під час війни та використання чату GPT в роботі.

фото 1.33s

Під час онлайн-зустрічі студенти дізнавалися про роботу аналітика консолідованої інформації ТОВ “Протек логістик” від Ольги Матуш (випускниця 2015 року спеціальності “Комерційна діяльність”).

фото 1.34s

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2