fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика), мотиваційний лист
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика, географія), мотиваційний лист
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
мотиваційний лист
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок),
мотиваційний лист
Детально

Фото 0

     Напередодні Дня працівників освіти  у  ВСП «Технологічний фаховий коледж  Національного університету «Львівська політехніка» привітали освітян із професійним святом.
    До присутніх працівників коледжу, студентів, їхніх батьків та запрошених гостей з теплими та щирими словами привітань звернувся директор Іван Костюк. Слова вдячності керівник колективу коледжу висловив усім педагогічним працівникам за збереження освітнього потенціалу, наснагу та плідну педагогічну   діяльність в такий непростий для України час.
    Кращих педагогів та працівників ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відзначено подяками та грамотами.
   Церемонію нагородження розпочав начальник відділу професійної освіти департаменту розвитку Львівської міської ради Богдан Іванусь. Він привітав присутніх з Днем освітянина та вручив нагороди.
    Подякою міського голови Львова Андрія Садового за високу педагогічну майстерність, використання прогресивних підходів до навчання, вагомий внесок у особистісний розвиток студентської молоді та з нагоди Дня працівників освіти відзначено  помічника директора з кадрової роботи Тетяну Марценюк, викладачку конституційного процесуального права Надію Ковалишин та викладачку правознавства Марту Мамалигу.

osvita11

    Церемонію нагородження продовжив директор Іван Костюк.
   Зокрема, нагороджено Грамотою департаменту  освіти і науки Львівської облдержадміністрації за вагомий  особистий внесок у розвиток освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм  викладачок Тетяну Макух, Мар’яну Хамець, Оксану Навротну, Юлію Брегін та провідного бухгалтера Марію Кишко.  

osvita21

     Дипломи Національного університету «Львівська політехніка» за значний особистий внесок у розвиток освіти, підготовку  кваліфікованих фахівців вручено викладачкам Ірині Комар, Мирославі Боднар, Наталії Нечипорук та викладачу Богдану Мельнику.

Фото 7

     З нагоди Дня працівника освіти оголошено подяку Національного університету «Львівська політехніка» викладачкам Маріанні Гук, Наталії Капарник, Олені Швед, Віті Довгій, Світлані Матвійків, викладачам Ігору Сявавко, Сергію Руцу та практичному психологу Надії Михайлик.

Фото 8

Фото 9

Фото 10

Фото 11

Фото 12

Фото 13

Фото 14

 

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2