До відзначення Всесвітнього дня туризму в нашому коледжі з 25 вересня по 3 жовтня 2023 року відбувся тиждень туризму, який проходив під гаслом «Пам‘ятаємо своє минуле, щоб зберегти свою історію й жити в щасливому майбутньому!»
Протягом Тижня проведено ряд заходів
25 вересня
- Онлайн-вікторина «Моя Україна бореться»
Учасники студенти груп: КІ-21, КІ-23, ПТ-21, ДЗ-21.
Мета вікторини: нагадати студентам про визначні туристичні об'єкти України, про відомих українців, які творили історію та прославили нашу країну.
Організувала онлайн-вікторину викладачка Леся Вишнянчин.
26 вересня
- тематична екскурсія «Туризм та його вплив в часі війни» в парку сучасної скульптури «Парк 3020» на території «Edem Resort Medical & SPA» с.Стрілки Львівської області.
Студенти груп ТУ-31 та ТУ-41 відвідали екскурсію за підтримки Міжнародної Організації з Міграції. Для поліпшення психологічного стану здобувачів освіти в межах поїздки вони прийняли участь у заходах за Програмою психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки. Велика подяка нашому випуснику Тарасу Вдовяку, організатору соціальних активностей, за проведений захід.
Студенти оглянули сучасні твори української скульптури.
В Музеї Трипільської цивілізації ознайомились з давнім трипільським світом, з життям наших давніх предків, їхніми елементами побуту та знаряддями праці. Філософія життя трипільців полягала в повній гармонії з природою.
Організували екскурсію викладачки: Леся Вишнянчин, Тетяна Бабин, Уляна Свентозільська, Оксана Сенюра.
27 вересня
-представлення презентацій на тему: «Туризм в Україні під час війни».
Студенти групи ТУ-31 презентували своє бачення адаптації туризму в Україні до умов війни і поступове перелаштування на інші формати.
Організувала презентацію викладачка Іванна Болкун.
- «Туристичні місця Львова, які закохують». Презентація буклетів створених за допомогою MS Publisher.
Учасники презентації студенти групи ТУ-21.
Студентки призерки нагороджені подарунковими сертифікатами.
1. Скітович Кіра.
2. Хамець Ліліана.
3. Хом'як Анастасія.
Організували презентацію буклетів викладачки Олена Гриців та Віта Довга.
- воркшоп з комерційною директоркою «The POLE» Анжелікою Бойко на тему «Сфера гостинності в умовах війни: виклики та перспективи».
Студенти спеціальності «Туризм» познайомились з особливостями діяльності ресторанного підприємства в часі війни. Обговорили реальні проблеми та челенджі (умови праці та заробітна плата працівників, плинність кадрів, зменшення доходів), принципи “нової” діяльності закладу ресторанного господарства, його перспективи та тренди.
Спікерка поділилась власним досвідом кар'єрного зростання на підприємстві, наголосила на розумінні та вирішенні проблем організаційного та технічного характеру, основ концепції в організації ресторанного бізнесу, прояву творчої ініціативи у харчових технологіях, підвищення професійного рівня, управління технологічними процесами переробки та зберігання сировини.
Особливу увагу на зустрічі Анжеліка Бойко наголосила на участі в соціальних та волонтерських проєктах, створення безбар'єрного середовища у ресторанному бізнесі.
Організувала зустріч викладачка Леся Вишнянчин.
29 вересня
- навчальна екскурсія в готель LOFT7 для студентів групи ТУ-31 спеціальності «Туризм». Менеджер готелю Андрій Кузьмич ознайомив присутніх з діяльністю готельного комплексу, зокрема з номерним фондом готелю та організацією роботи ресторану «LOFT7». Пан Андрій поділився зі студентами досвідом практичної роботи в індустрії гостинності на прикладі готельно-ресторанного комплексу, а також розповів про особливості функціонування закладу в умовах війни.
Організували екскурсію викладачки Іванна Болкун та Світлана Романко.
30 вересня - 01 жовтня
- навчально-пізнавальна екскурсія «Камʼянець-Подільський круїз + Бакота» для студентів груп ТУ-11, ТУ-21, ТУ-31, ТУ-41, ПР-21.
Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), вразила студентів своєю величністю, високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Саме тут в 1621 році 75-тисячне польсько-козацьке військо зупинило під її стінами 200-тисячну турецьку навалу. Ця перемога є однією з наймасштабніших перемог в історії українського козацтва.
Кам’янець-Подільський, місто яке визнане одним з чудес України. В місті студенти оглянули: Старий замок XIV ст), каньйон річки Смотрич (глибина 30-50 м), Руську та Польську брами, Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла, найстарішу ратушу України (XV ст).
Бакота. На березі річки Дністер, студенти побачили панораму Подільських товтр, Скельний монастир, Дністровське водосховища, яке утворене на місці села Бакота, що затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС.
Організували екскурсію викладачки: Леся Вишнянчин, Оксана Сенюра, Уляна Свентозільська.
3 жовтня
- краєзнавча екскурсія в музей народної архітектури i побуту iмені Климентія Шептицького.
Учасники студенти груп ТУ-11 та ТУ-21. Екскурсія відбулася за сприяння Міжнародної Організації з Міграції (МОМ). Особлива подяка Тарасу Вдовяку організатору соціальних активностей.
Студенти ознайомились з особливостями етнографічних регіонів чи історико-етнографічних груп: Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Буковини, Покуття, Поділля, Закарпаття, Львівщини. В музеї збережено понад 100 великих архітектурних об’єктів, серед яких є унікальна і найбільша у Європі колекція сакральних споруд.
- майстер-клас зі «Створення власного екологічного шоперу».Студенти розкриваючи свій творчий потенціал з задоволенням освоювали техніку вибійки на тканині, що раніше використовувався для створення традиційного одягу в українських родинах.
Організували викладачки: Леся Вишнянчин, Уляна Свентозільська, Ірина Крет.