fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика), мотиваційний лист
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика, географія), мотиваційний лист
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
мотиваційний лист
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок),
мотиваційний лист
Детально

Фото 1

      До відзначення Всесвітнього дня туризму в нашому коледжі з 25 вересня по 3 жовтня 2023 року відбувся тиждень туризму, який проходив під гаслом «Пам‘ятаємо своє минуле, щоб зберегти свою історію й жити в щасливому майбутньому!»

Протягом Тижня проведено ряд заходів

25 вересня

     - Онлайн-вікторина «Моя Україна бореться»

     Учасники студенти груп: КІ-21, КІ-23, ПТ-21, ДЗ-21.

Фото 2

     Мета вікторини: нагадати студентам про визначні туристичні об'єкти України, про відомих українців, які творили історію та прославили нашу країну.

     Організувала онлайн-вікторину викладачка Леся Вишнянчин.

 26 вересня

     - тематична екскурсія «Туризм та його вплив в часі війни» в парку сучасної скульптури «Парк 3020» на території «Edem Resort Medical & SPA»  с.Стрілки Львівської області. 

Фото 3

     Студенти груп ТУ-31 та ТУ-41 відвідали екскурсію за підтримки Міжнародної Організації з  Міграції. Для поліпшення психологічного стану здобувачів освіти в межах поїздки вони прийняли участь у заходах за Програмою психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки. Велика подяка нашому випуснику Тарасу Вдовяку, організатору соціальних активностей, за проведений захід.

turyzm 4 4a1

Студенти оглянули сучасні твори української скульптури.

turyzm 5 61

     В Музеї Трипільської цивілізації ознайомились з давнім трипільським світом, з життям наших давніх предків, їхніми елементами побуту та знаряддями праці. Філософія життя трипільців полягала в повній гармонії з природою.

turyzm 7 81

     Організували екскурсію викладачки: Леся Вишнянчин, Тетяна Бабин, Уляна Свентозільська, Оксана Сенюра.

 

     27 вересня

     -представлення презентацій на тему: «Туризм в Україні під час війни».

     Студенти групи ТУ-31 презентували своє бачення адаптації туризму в Україні до умов війни і поступове перелаштування на інші формати.

     Організувала презентацію викладачка Іванна Болкун.

turyzm 9 10 111

     - «Туристичні місця Львова, які закохують». Презентація буклетів створених за допомогою MS Publisher.

     Учасники презентації студенти групи ТУ-21.

     Студентки призерки нагороджені подарунковими сертифікатами.

     1. Скітович Кіра.

     2. Хамець Ліліана.

     3. Хом'як Анастасія.

    Організували презентацію буклетів викладачки Олена Гриців та Віта Довга.

turyzm 12 131

     - воркшоп з комерційною директоркою «The POLE» Анжелікою Бойко на тему «Сфера гостинності в умовах війни: виклики та перспективи».

фото 14

     Студенти спеціальності «Туризм» познайомились з особливостями діяльності ресторанного підприємства в часі війни. Обговорили реальні проблеми та челенджі (умови праці та заробітна плата працівників, плинність кадрів, зменшення доходів), принципи “нової” діяльності закладу ресторанного господарства, його перспективи та тренди. 

     Спікерка поділилась власним досвідом кар'єрного зростання на підприємстві,  наголосила на розумінні та вирішенні проблем  організаційного та технічного характеру, основ концепції в організації ресторанного бізнесу, прояву творчої ініціативи у харчових технологіях, підвищення  професійного рівня, управління  технологічними процесами переробки та зберігання сировини.

фото 15

Особливу увагу на  зустрічі Анжеліка Бойко наголосила на участі в соціальних та волонтерських проєктах, створення безбар'єрного середовища у ресторанному бізнесі.

фото 16

      Організувала зустріч викладачка Леся Вишнянчин. 

      29 вересня

      - навчальна екскурсія в готель LOFT7 для студентів групи ТУ-31 спеціальності «Туризм». Менеджер готелю Андрій Кузьмич ознайомив присутніх з діяльністю готельного комплексу, зокрема з номерним фондом готелю та організацією роботи ресторану «LOFT7». Пан Андрій поділився зі студентами досвідом практичної роботи в індустрії гостинності на прикладі готельно-ресторанного комплексу, а також розповів про особливості функціонування закладу в умовах війни.

turyzm 16 abv1

     Організували екскурсію викладачки Іванна Болкун та Світлана Романко.

    

      30 вересня - 01 жовтня

      - навчально-пізнавальна екскурсія «Камʼянець-Подільський круїз + Бакота» для студентів груп ТУ-11, ТУ-21, ТУ-31, ТУ-41, ПР-21.

     Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), вразила студентів своєю величністю, високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Саме тут в 1621 році 75-тисячне польсько-козацьке військо зупинило під її стінами 200-тисячну турецьку навалу. Ця перемога є однією з наймасштабніших перемог в історії українського козацтва. 

фото 17

     Кам’янець-Подільський, місто яке визнане одним з чудес України. В місті студенти оглянули: Старий замок XIV ст), каньйон річки Смотрич (глибина 30-50 м), Руську та Польську  брами, Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла, найстарішу ратушу України (XV ст).

фото 18

     Бакота. На березі річки Дністер, студенти побачили панораму Подільських товтр, Скельний монастир, Дністровське  водосховища, яке утворене  на місці села Бакота, що затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС.

фото 19

     Організували екскурсію викладачки: Леся Вишнянчин, Оксана Сенюра, Уляна Свентозільська.

 

     3 жовтня 

     - краєзнавча екскурсія в  музей народної архітектури i побуту iмені Климентія Шептицького.

фото 20

     Учасники студенти груп ТУ-11 та ТУ-21. Екскурсія відбулася за сприяння Міжнародної Організації з  Міграції (МОМ). Особлива подяка Тарасу Вдовяку організатору соціальних активностей.

     Студенти ознайомились з особливостями етнографічних регіонів чи історико-етнографічних груп: Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Буковини, Покуття, Поділля, Закарпаття, Львівщини. В музеї збережено понад 100 великих архітектурних об’єктів, серед яких є унікальна і найбільша у Європі колекція сакральних споруд.

фото 21

     - майстер-клас зі «Створення власного екологічного шоперу».Студенти розкриваючи свій творчий потенціал з задоволенням освоювали техніку вибійки на тканині, що раніше використовувався для створення традиційного одягу в українських родинах.

     Організували викладачки: Леся Вишнянчин, Уляна Свентозільська, Ірина Крет.

turyzm 20 21 221

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2