fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика), мотиваційний лист
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
Індивідуальна усна співбесіда (українська мова, математика, географія), мотиваційний лист
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
мотиваційний лист
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок),
мотиваційний лист
Детально

КОРПОРАТИВНИЙ ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ

logo week

Дводенний тур у Закарпаття

8-9 березня, в рамках Корпоративного тижня знань, студенти організовані викладачами Уляною Свентозільською, Лесею Вишнянчин та Тетяною Бабин здійснили захоплюючу подорож до Закарпаття, під час якої відвідали унікальні історичні та природні пам’ятки.

zakarpattya1

Першим пунктом мандрівки став замок Шенборнів – пам’ятка архітектури національного значення. Колись він слугував резиденцією та мисливським будинком графів Шенборнів, а сьогодні функціонує як санаторій «Карпати». Велична споруда вразила студентів розкішною архітектурою, загадковими готичними вежами, витонченими вітражами та оригінальними флюгерами.

Не менш вражаючим став візит до середньовічного замку Паланок, розташованого на горі вулканічного походження (188 м над рівнем моря). Фортеця, що колись слугувала оборонною спорудою, нині є однією з головних туристичних перлин Закарпаття. Її особливістю є каскадна структура терас, що надає замку монументального вигляду. Останні архітектурні зміни були завершені наприкінці XVII – на початку XVIII століття.

Після знайомства з історичними пам’ятками студенти відвідали термальний комплекс «Жайворонок» у місті Берегове. Цей сучасний оздоровчий центр славиться своїми термальними басейнами, що мають лікувальні властивості та сприяють релаксації.

Другого дня мандрівники вирушили до природних скарбів Закарпаття. Озеро Синевир, відоме як «перлина Карпат», зачарувало своєю мальовничістю. Це найбільше та найглибше високогірне озеро України, розташоване на висоті 989 м над рівнем моря. Воно утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам’янистими породами після землетрусу близько 10–11 тисяч років тому. Студенти із захопленням слухали легенди, пов’язані з цим загадковим місцем.

Крайнім, але не менш захопливим етапом подорожі став візит до Реабілітаційного центру бурого ведмедя «Синевир» – найбільшого такого закладу в Європі. Центр займає площу 12 га і є домівкою для ведмедів, які постраждали від жорстокого поводження або природних катаклізмів. Тут для тварин створено спеціальні ігрові конструкції, що сприяють їхній реабілітації. Студенти з цікавістю спостерігали за поваедінкою ведмедів, частували їх та дізнавалися про особливості догляду найбільшого хижака України.

Дводенна мандрівка Закарпаттям стала незабутньою пригодою, сповненою яскравих вражень, нових знань і неповторних емоцій.