Сьомого червня в актовій залі Будинку вчених відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу «Тарасовими Стежками»
Впродовж двадцяти років Міжнародний дитячо-юнацький конкурс згуртовує талановиту молодь з різних куточків України та з-за кордону, натхненну словом Великого Кобзаря.
Конкурс організований Львівським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка за авторським проектом заслуженої художниці України Ярини Юрик.
Учасники конкурсу проілюстрували улюблені твори Шевченка, відобразили події з його життя, його мрії про майбутнє, а також сучасну Україну.
Наш коледж на Конкурсі гідно представили здобувачі освіти відділення мистецтв.
Дарина Марчак стала лауреаткою Конкурсу. Отримала Диплом ІІ ступеня у номінації «Улюблений твір Тараса Шевченка» за творчу роботу «Садок вишневий коло хати».
На Конкурс також були представлені роботи студенток:
Ганни Бачинської – «Коріння віри», номінація «Шевченко і сучасність, Моя Україна»,
Анни Олексин – «Утоптала стежечку», номінація «Улюблений твір Тараса Шевченка».
Керівниця творчого проєкту – викладачка Ольга Пірожик.
Адміністрація коледжу вітає Дарину Марчак з перемогою!
Щиро дякує викладачці Ользі Пірожик за допомогу у підготовці до Конкурсу, студенткам Ганні Бачинській та Анні Олексин – за участь. Бажає творчих здобутків і нових звершень!