


Відділення комп'ютерних технологій
Економічне відділення
Юридичне відділення
Відділення мистецтвЗавдяки історичній пам’яті людина
стає особистістю,
народ – нацією, країна – державою.
/М. Грушевський/
У 2016 році на державному рівні відзначається 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у ХХ столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Грушевського.
До відзначення пам’ятної дати Великого Українця долучилися викладачі та студенство нашого коледжу.

25 жовтня в актовій залі відбулася зустріч з Волощук Оленою Петрівною – молодшим науковим співробітником Державного меморіального музею Михайла Грушевського.

В рамках зустрічі проведена лекція на тему: «Життєвий шлях Михайла Грушевського» та перегляд документальних фільмів режиссера Романа Метельського: «14 місць Михайла Грушевського» та «Історія маленької професорівни».


Студенти у супроводі викладачів відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського.

У бібліотеці коледжу оформлена тематична виставка «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації».
Ми маємо пам’ятати, Михайло Грушевський залишив нам у спадок свою творчу спадщину, яка не має собі рівних в українській історіографії.
Безперечно, найбільшим фундаментальним доробком вченого стала 10-томна у 13 книгах «Історія України-Руси» – плід клопіткої багаторічної праці вченого, що приніс йому світову славу.
Доки живе Україна, житиме з нею в наших серцях талановитий і
самовідданий її син –
Михайло Сергійович Грушевський!