fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

Шановні студенти, батьки, викладачі!

Прийміть найщиріші вітання зі справжнім всенародним святом – Днем знань!

Перше вересня – важливий День для усіх нас. Для молодих людей, котрі увійшли в студентську родину нашого коледжу, цей день – початок студентського життя. Для колег-педагогів – новий навчальний рік на улюбленій роботі. Для студентів старших курсів – зустріч з одногрупниками після літніх канікул, знайомство з новими викладачами та новими дисциплінами.

У сучасному світі знання та освіта – це необхідність і справжнє і безцінне надбання. Високоосвічені люди завжди були та залишаються найціннішим скарбом свого народу.

Кожен з нас приходить у цей світ з багатьма талантами. В кожній маленькій дитині закладені зерна для зросту – вчених, лікарів, урядовців, вчителів, продавців, слюсарів… Здобуваючи знання, ми розвиваємо свої таланти та формуємося як особистості.

Дорогі першокурсники! Ви вступаєте у світ пізнання науки. Нехай роки навчання у нашому коледжі стануть найкращими роками Вашого молодого життя. Натхнення Вам до навчання! Хтось знайде у стінах коледжу справжніх друзів, хтось – своє кохання, а хтось – неймовірні емоції! Тому використовуйте шанси, які дає Вам життя, на повну!

Шановні студенти коледжу! Ніколи не впускайте у своє серце зневіру і байдужість. Ставте перед собою високі цілі і досягайте їх! Упевнений, що усі Ви станете освіченими людьми, справжніми патріотами, які здобуватимуть нові перемоги для нашої країни.

Пам’ятайте! Людина без почуття національної гідності, без збереження національної пам’яті втрачає Богом дану індивідуальність та унікальність. Ваш святий обов’язок, як і кожного з нас, – шанувати батьків, берегти рідну землю, вивчати та плекати все українське – мову, історію, культуру і традиції. Будьте гідними дітьми своїх батьків!

Вірю, що Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до Батьківщини, а молодечий запал та енергія скеровані для побудови Вашого майбутнього та майбутнього України.

Шановні колеги-педагоги, щира подяка Вам! Саме Ви щедро ділитися своїми знаннями, досвідом та мудрістю зі студентами, від яких залежить завтрашній день України.

Нехай новий навчальний рік стане для Вас роком нових професійних досягнень та особистих звершень. Від щирого серця бажаю Вам доброго здоров’я, творчого завзяття та подальших успіхів у благородній та просвітницькій справі. Нехай Ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях.

Шановні батьки! Вітаю Вас зі святом! Вам найщиріші слова подяки за виховання своїх дітей. Здоров’я Вам міцного, терпіння, мудрості та порозуміння зі своїми нащадками.

Божого Благословення усім нам у такий непростий для України час: війни з московським агресором та боротьби з СOVID-19. Вірю, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі!

Від щирого серця зичу усім нам віри, надії, добра та миру!

Слава Україні!

 

З повагою директор                                                                                Іван Костюк

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2