fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

19 вересня - відбулась поїздка під керівництвом викладачів Вишнянчин Л.І. та Свентозільської У.М. зі студентами за маршрутом Львів-Тараканів-Дубно-Клевань-Луцьк-Львів. Студенти спеціальності “Туризм” мали змогу познайомитись з цікавими туристичними об”єктами, а саме Тараканівський форт, Дубенський замок, Тунель кохання  та Замок Любарта, також отримали нові знання і вміння щодо проведення екскурсій.

coll tur11

21 вересня – перегляд відеопроекту створеного студентами третього курсу «Любіть Україну» під керівництвом викладача Болкун І.І.

5

21 вересня – бесіда зі студентами другого курсу на тему «Туристичний сувенір – приємний спогад про мандрівку». Відповідальна Болкун І.І.

6

22 вересня – проведення он-лайн вікторини “ВПІЗНАЙ СВІТ” під керівництвом Вишнянчин Л.І., де прийняли участь 170 учасників - студентів ІІ курсу різних спеціальностей. Перемогу отримали: Софія Біда (КН-22) Богдан Борецький (КН-21) та Назар Бідак (КН-21).

23 вересня - перегляд фільму “Ukrainer.The Movie”. В ході перегляду студенти та викладачі коледжу мали змогу ознайомитись з життям, ремеслом, побутом і мистецтвом пересічних людей в різних куточках України, світи яких є різними але саме це і об’єднує нас.

7

23 вересня – флешмоб присвячений Дню туризму серед студентів економічного відділення.

25 вересня - організовано воркшоп на тему “Специфіка туристичної сфери в умовах карантину” з представниками туристичних фірм “Танго Тревел” Юлією Харабою та “Travel Up” Тарасом Вдовяком, Гостею заходу була Каріна Роханська, яка представляла онлайн видання “Сихів Медіа”. Разом зі студентами та викладачами Л. І. Вишнянчин та І. В. Мельник, обговорили наявні проблеми і можливі наслідки функціонування туристичної сфери в умовах пандемії, наголосили на дотриманні карантинних вимог. Cтуденти зацікавлено приймали участь в обговоренні, оскільки гостями були наші випускники, які радо діляться своїм досвідом з майбутніми фахівцями в сфері обслуговування.

 coll tur21

25 вересня – організована пішохідна екскурсія «12 розкішних палаців та вілл Львова» для студентів економічного відділення у супроводі викладачів Бойко Н.М., Болкун І.І., Саламон М.В. та працівника турфірми «Відвідай».

28 вересня – конкурс відеопрезентацій «Реклама екскурсійного туру» серед студентів ІІ курсу під керівництвом Гриців О.М. Призове місце зайняла студентка групи ТУ-21 Заплатинська Віта.

 

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2