fp komp 1

Відділення комп'ютерних технологій

Галузь знань:Інформаційні технології
Спеціальність:Комп'ютерна інженерія
Кваліфікація:Технік-програміст
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
>українська мова (тестування)
Детально

fp econom 1

Економічне відділення

Галузь знань:Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність:Економіка
Кваліфікація:  Фаховий молодший бакалавр з економіки
Термін навчання:3 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
математика (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

fp law 1

Юридичне відділення

Галузь знань: Право
Спеціальність: Право
Кфаліфікація: Фаховий молодший бакалавр з права
Термін навчання:4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
історія України (тестування, профільний)
українська мова (тестування)
Детально

image

Відділення мистецтв

Галузь знань: Культура та мистецтво
Спеціальність: Дизайн
Кваліфікація: Фаховий молодший бакалавр з дизайну
Термін навчання: 4 роки (база прийому 9 кл.)
Вступні випробовування:
творчий конкурс (рисунок, профільний)
українська мова (тестування, 9 кл.)
Детально

I International Student Scientific and Practical Conference «Barrier-free tourism in the 21st century: partnership of educational institutions, business and government»

11 листопада 2021 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулася І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: партнерство закладів освіти, бізнесу та влади» (I International Student Scientific and Practical Conference «Barrier-free tourism in the 21st century: partnership of educational institutions, business and government»)

konf 11

Вітальне слово висловив директор Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», к.т.н, доцент – Іван КОСТЮК. Іван Васильович наголосив на актуальній проблематиці, що знайшла своє відображення у проведенні трьох обласних, а цьогоріч І Міжнародної студентської науково-практичної конференції на тему «Безбар’єрний туризм у ХХІ столітті: партнерство закладів освіти, бізнесу та влади», основною метою якої є залучення студентства та педагогічних колективів закладів освіти до окресленої проблематики, що сприяє розвитку їх дослідницьких інтересів та розширення їх професійних компетенцій.

6

До учасників конференції долучилися і провідні практики у сфері туризму, зокрема, безбар’єрного туризму. Юлія СТУКАЛО (головний спеціаліст управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації) розкрила основні положення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 р.; Оксана ПОТИМКО (к.і.н., керівник «Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами» Національного університету «Львівська політехніка», Почесний Амбасадор Львова) розповіла про діяльність Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка»; Тарас ПРОЦАК (завідувач відділу «Музей Арсенал» Львівського історичного музею) визначив головні аспекти адаптації музейної експозиції для осіб із порушення зору; Олена ЛОГВІНЕНКО (засновниця соціального кафе «Solaris» у м.Львові) розкрила фундаментальні цінності соціального підприємництва «Solaris».

За наявних карантинних умов конференція відбулась у заочному форматі. Однак, активність студентства переконливо підтвердила, що це була довгоочікувана подія.

Загалом у конференції взяли участь представники Ягеллонського університету (Польща), Силезського університету (Польща), Католицького університету в Ружомберку (Словаччина), Центру компетенції школи Dehoga Thuringia в Ерфурті (Німеччина), Римського університету Тор Вергата (Італія).

3

4

5

 

Також, долучилися студенти провідних ЗВО України, а саме: ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України», Фаховий коледж економіки і технологій Національного університету «Чернігівська політехніка», Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.

Цьогоріч наукове зібрання також активно підтримали колеги та студенти м. Львова та Львівської області: ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій, Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету, Самбірського технікуму економіки та інформатики.

За результатами роботи конференції опубліковано збірник тез, що насичений актуальними та цікавими тезами, плідними і науковими здобутками, які об’єднали доробки студентів за наступними тематичними напрямками:

1.Тенденції розвитку безбар’єрного простору в умовах сучасності.

2.Правове забезпечення безбар’єрного туризму: український та світовий досвід.

3.Специфіка формування та реалізація професійних компетентностей спеціалістів туристичної сфери в Україні та світі.

4.Особливості соціально-економічного розвитку безбар’єрного туризму в Україні: сучасний стан та побудова стратегій.

Збірник та сертифікати надіслані учасникам конференції.

7

Захід вкотре продемонстрував актуальність дослідження проблематики повноцінної соціалізації у суспільстві людей з інвалідністю через розгляд питань про розвиток сучасних і особливості майбутніх тенденцій формування безбар’єрного життєвого простору.

Висловлюємо подяку студентам та їх науковим керівникам за участь у І Міжнародній студентській науково-практичній конференції.

Вітаємо з плідним доробком і бажаємо подальших наукових здобутків!

Особлива подяка організаційному комітету: Костюку І.В. (к.т.н., доцент, директор коледжу); Підвальному М.В. (заступник директора з навчальної роботи); Бойко Н.М. (заступник директора з навчально-виховної роботи); Сенюрі О.В. (к.с.н., доцент, викладач,); Креденець Н.Я. (к.пед.н., вчителька КМДШ у м.Львові); Вишнянчин Л.І. (викладач); Свентозільській У.М. (викладач); Бабин Т.І. (викладач); Павлів М.С. (завідувач юридичного відділення, викладач); Петришин Г.І. (завідувач економічного відділення, викладач); Іванець Х.В. (викладач).

banner lp

Міністерство освіти і науки України

banner

karera 2